اخبار مهــــدوی
 

 اسلام به سرعت در انگلیس در حال گسترش است 

به گزارش از سایت موعود- شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی با اعلام این مطلب افزود در حال حاضر مسلمانان پس از مسیحیان بیشترین تعداد جمعیت انگلیس را به خود اختصاص داده اند.

  اسلام در انگلیس با سرعت رشد می کند البته این مسئله فقط به انگلیس محدود نیست بلکه در دیگر کشورهای اروپایی نیز روز به روز برتعداد مسلمانان افزوده می شود. مهاجرت مسلمانان از کشورهای دیگر به قاره سبز یکی از علل اصلی رشد اسلام در اروپا است. آمار بالای تولد کودکان مسلمان نیز از دیگر علل اصلی تاثیرگذار بر این مساله است.

اهانت نویسنده آمریکایی به مسلمانان: دین اسلام از شیطان آمده است

به گزارش سایت موعود- "فران انگرام" نویسنده آمریکایی از ایالت فلوریدا، طی اظهاراتی دین مبین اسلام را به شدت مورد حمله و اهانت قرار داده و مسلمانان را به پیروی و تکیه بر راه های خشونت آمیز متهم کرد.

این نویسنده آمریکا در ادامه اظهارات ضداسلامی خود افزود: مسلمانان هیچ توجهی به تعالیم ادیان دیگر ندارند و فقط به دنبال فریب دادن دیگران و خیانت به آنان هستند! دین اسلام دشمن قوانین غربی است! و مسلمانان به دنبال خیانت به غرب و دین مسیحیت هستند! هیچ گاه نخواهم گذاشت که فرزندانم و نوه هایم دروغ های اسلام را باور کنند!


"فران انگرام" در ادامه ادعا کرد که کودکان مسلمان در سراسر جهان در وضعیت بدی به سر می‌برند و همواره در حال رنج بردن هستند! برای نمونه دختر بچه ها در محیطی نامناسب زندگی کرده و از فضای آموزشی مناسبی برخوردار نیستند! این کودکان مسلمان با فرهنگ خشونت بزرگ می‌شوند!

در همین حال یکی از کلیساهای شهر "جنسویل" با تولید تی شرت‌های ضداسلامی و توزیع آن میان جوانان این شهر، تلاش کرده که چهره دین مبین اسلام را مخدوش کند. بر روی این تی شرت‌های ضداسلامی نوشته شده: "دین اسلام از شیطان آمده است"!.

شایان ذکر است این اقدام این کلیسا، اعتراض بسیاری از شهروندان مسلمان و حتی مسیحی شهر "جنسویل" را بر انگیخته است.


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۸ دی ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر