اخبار مهــــدوی
 

١- نصب پرچم "یا ابالفضل" در بلندترین ستون عراق

«زکی باقر عبد» مدیر این پروژه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی"نون"،خاطرنشان کرد: "با همکاری آستان مقدس حضرت عباس(ع)، بلندترین ستون عراق مزین به پرچم یا ابالفضل ساخته می‏شود."
وی افزود: این ستون به ارتفاع40 متر قرار است در ورودی جنوبی شهر کربلا نصب شود.
«عادل مالک المعمار» مدیر این طرح در این رابطه گفت: مقدمات این طرح در 5ماه گذشته به انجام رسیده است و در آینده نزدیک افتتاح می شود.
وی افزود: این مراکز دارای اماکنی برای استراحت زایران، نمازخانه ، سرویس های بهداشتی و خدمات پزشکی می باشد.

٢- سجده شکر یک غواص در اعماق دریا+عکس

دو تصویر زیر به "فهد عسری" غواص عربستان سعودی تعلق دارد که برای غواصی به اعماق دریا در سواحل کولورادو در ایالات متحده آمریکا رفته بود. وی به عمق 11.896 متری یعنی حدود 12 کیلو متری این دریا رسید و در آنجا سجده شکر به جا آورد.

عکس در نمایش سایت مذهب نیوز

  

پس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول دبستان، مورد ابهام‌برانگیز دیگری درباره با علایم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می‌شود.
به گزارش «فردا»، صفحه 67 این کتاب حاوی تصویری است از یک چشم که بی‌شباهت به «چشم لوسیفر» نماد شیطان پرست‌ها نیست.


این چشم همچنین علامت روشنفکران نیز هست و حتی در دلار ایالات متحده آمریکا نیز به عنوان نظم نوین جهانی دیده می‌شود.
با جستجویی آسان در گوگل می‌توانید معانی و تفاسیر دیگر این چشم را که گویا بدون توجه و دقت کافی مولفان و تصویرسازان کتاب‌های درسی در کتاب فارسی اول راهنمایی طراحی شده است، را پیدا کنید. این علامت در پیشگویی‌ها هم به کار می‌رود و جادوها و نفرین‌ها، کنترل‌های روحی و تمامی انحرافات در پوشش این علامت به کار می‌روند.

توضیح جزئیات عکس در سایت موعود


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر