اخبار مهــــدوی
 

١- دست و دل‌بازی شاه عربستان برای روی کار آمدن صدامی دیگر در عراق

منابع رژیم سعودی فاش کردند، شاه عربستان در مجلسی خصوصی گفت که آماده‌ است تا250 میلیارد دلار برای بازپس گیری قدرت از شیعیان در عراق و سپردن آن به حاکمی نظیر صدام هزینه کند.
منابع مخالفان سعودی در ادامه گفت‌وگوی خود با پایگاه خبری نهرین نت گفتند: اطلاعات دریافتی ما از داخل عربستان تایید می‌کند که مسئولان سعودی به ایاد علاوی گفتند آنها مبلغ نامحدودی بالغ بر میلیاردها دلار را برای خرید آرا در انتخابات پارلمانی کنونی با هدف وارد کردن لیبرال‌ها و سکولارهای فهرست العراقیه و سایر فهرست‌های لیبرال به پارلمان در اختیار وی قرار می‌‌دهند.
این منابع افزودند: اطلاعات گذشته و حال حاضر ما تایید می‌کند که عبدالله بن عبدالعزیز شاه عربستان در مجلسی خصوصی و بسیار مختصر گفت که ما 45 میلیارد دلار به صدام برای به راه انداختن جنگ علیه ایران پرداخت کردیم و 80 میلیارد دلار به آمریکایی‌ها برای بیرون راندن صدام از کویت پرداختیم و الان آماده هستیم تا بودجه‌ای 250 میلیارد دلاری را بازپس‌گیری حکومت از شیعیان در عراق و سپردن آن به حاکم دیگری نظیر صدام هزینه کنیم اما برای اجرای سیاست خود به زمان نیاز داریم و بر رافضی‌ها پیروز خواهیم شد.
منبع: موعود
٢- اهدای کتاب "نهج الفصاحه" به زبان چینی به نمازگزاران مسجدی در پکن

" علی محمد سابقی " سرپرست رایزنی فرهنگی سفارت ایران در چین با حضور در یکی از مساجد شهر پکن، تعدادی از کتب قرآن کریم و نهج الفصاحه را به مسلمانان چینی اهدا کرد.
اهدای این کتابها با استقبال خوب نمازگزاران و امامان جماعت مسجد " وانگزی یینگ» در حومه پکن مواجه شد.
امام جماعت مسجد یادشده با قدردانی از اهدای کتاب های نفیس قران کریم و نهج الفصاحه توسط رایزنی فرهنگی سفارت ایران در چین ضمن تبریک فرارسیدن ایام خجسته میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ابراز امیدواری کرد روابط و همکاری های فرهنگی میان مسلمانان ایران و چین گسترش یابد.
منبع: مذهب نیوز

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٦ اسفند ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر