اخبار مهــــدوی
 
 
١-زنان آماج حملات تخریب مهدویت هستند
به گزارش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، مریم معین‌الاسلام در همایش منتظران یار که به همت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و مسجد جمکران با حضور طلاب خواهر استان قم و اقشار مختلف بانوان در مهدیه مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه در عصر کنونی مهم‌ترین چالشی که جامعه منتظران را تهدید می‌کند، مبارزه جدی دشمنان با اندیشه مهدویت است، گفت: اصلی‌ترین دلیل این مقابله با اندیشه مهدویت تحرک آفرینی، امید و نشاط‌آفرینی این تفکر است.وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها با دایر کردن کرسی‌های مهدویت‌شناسی به شناسایی ابعاد مختلف زندگی و حیات امام عصر(عج الله تعالی فرجه) می‌پردازند، افزود: صهیونیست‌ها با اجرای طرح خاورمیانه بزرگ تلاش دارند تا خاورمیانه بستر مناسبی برای ظهور امام زمان(عج الله تعالی فرجه) نباشد.
استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: انکار وجود امام زمان(عج الله تعالی فرجه) در گام نخست و تحریف مهدویت در گام بعدی از جمله اقدامات و برنامه‌های اصلی دشمنان برای از بین بردن اصل مهدویت در اسلام است.
معین‌الاسلام عمده‌ترین فعالیت صهیونیست‌ها در مقابله با اندیشه مهدویت را تخریب چهره امام زمان(عج الله تعالی فرجه)، از بین بردن مرجعیت دینی و مبارزه با ولایت فقیه دانست و تصریح کرد: دشمنان اسلام و مهدویت به خوبی آگاه هستند که اگر مردم تابع ولایت فقیه باشند، اندیشه مهدویت همچنان زنده و پویا خواهد ماند.
وی موضوع رابطان امام زمان(عج الله تعالی فرجه) را یک بحث کاملا انحرافی عنوان کرد و گفت: صهیونیست‌ها سعی دارند تا به وسیله رابطان مهدویت‌، علاوه بر حذف مرجعیت ارتباط افراد را با ولایت فقیه کمرنگ کنند و از این طریق القائات باطل را ترویج کنند.معین‌الاسلام با بیان اینکه صهیونیست‌ها تلاش دارند تا از زنان به عنوان ابزاری برای تخریب مهدویت استفاده کنند، تصریح کرد: زنان به دلیل اینکه می‌توانند فرهنگ مهدویت را به نسل‌های آینده منتقل کنند و منتظر پرور باشند، آماج حملات تخریب مهدویت هستند

٢-عکس مسلمانان، سیبل تیراندازی سربازان امریکایی

منابع خبری آمریکایی اعلام کردند: "ارتش آمریکا هنگام آموزش تیراندازی به سربازان این کشور از عکس‏های اهانت‏آمیزی به مسلمانان بر روی سیبل‏ها استفاده می‏کند."
به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ در ادامه پروژه اسلام ستیزی، دانشگاه نظامی "تولین" در ایالت لوئیزیانا، هنگام آموزش افسران ارتش آمریکا از عکس نمادهای اسلامی و عکس‏های اهانت‏آمیز به مسلمانان استفاده کرد تا افسران به سمت آن‏ها تیر اندازی کنند.این اقدام مقامات نظامی آمریکا نشان دهنده عمق تنفر این کشور از اسلام و مقابله با پیشرفت مسلمانان در کشورهای مختلف است.

٣-شیطان پرستی در جامعه درحال افزایش است

یک دکترای توسعه اجتماعی گفت: شیطان پرستی در جامعه در حال افزایش است.
ایسنا نوشت:شاید کلمه "شیطان پرستی" زیاد به گوشمان خورده باشد، اما باورمان نشود که عده‌ای با این تفکر و گرایش در جامعه ایرانی زندگی می‌کنند. حتی بسیاری از کسانی که به این امر گرایش پیدا می‌کنند شاید به هیچ وجه ندانند که وارد چه گروه هایی شده‌اند و مجبور به انجام چه کارهایی خواهند شد.در خصوص آغاز و علت گرایش به شیطان پرستی کاظم اصغری، دکترای توسعه اجتماعی اظهار داشت: ریشه شیطان پرستی به قرن 20 و قبل از آن بر می‌گردد و از مذاهب اروپایی نشات می‌گیرد. مذهب شیطان گرایی نیز مانند سایر مظاهر مدرنیسم غربی به ایران وارد شده و به عنوان یک معضل وارداتی در جامعه ما مطرح شده و با سایر سنت‌های ما در تضاد قرار گرفته است.وی علت سوق پیدا کردن افراد مختلف جامعه اسلامی را در اولین نکته دور شدن از خداوند و نزدیک شدن به شیطان مطرح کرد و افزود: گرایش به این پدیده در بین جوامع اسلامی بیشتر از گذشته مد نظر قرار گرفته است و تعداد گروه‌های شیطان پرستی شناسایی شده در ایران بیش از 50 گروه است.
دکترای توسعه اجتماعی تصریح کرد: از جمله کارهایی که شیطان پرستان برای خود آزاد می‌دانند، مجاز بودن در مصرف هر گونه مواد مخدر، روابط جنسی پر خطر، خوردن خون و ادرار، آزاد صحبت کردن موضوع مد نظر و ... است. وی در ادامه تاکید کرد: اگر به فرزندانمان از سنین کودکی کم توجهی کنیم و پاسخ نیازهای روانی مادی و روحی آن‌ها را جواب ندهیم این فرزندان در سنین بالاتر‌ به دنبال عنصری هستند که این نیاز آنها را پاسخ بدهد و به افرادی نابهنجار در جامعه تبدیل می‌شوند.
 نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱٠ اسفند ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر