اخبار مهــــدوی
 
شیطان پرستی در کشور ما از طریق محافل مختلفی نظیر موسیقی های سبک جدید ،جادو ،مد و محصولات سینمایی هالیوودی وارد شده است.
به گزارش جهان ،چت روم ها یکی از اصلی ترین حوزه های فعالیت شیطان پرستان برای جذب عضو است.فرشاد ملقب به "فرشاد عقرب"یکی از جوانان پیرو فرقه منحرف ساتنیسم است.او می گوید :در چت روم ها با دختران آشنا می شدم و پس از فریب دادن آنها کاری می کردم تا از خانه فرار کنند و پس از آنکه از خانه فرار می کردند آنها را عضو گروههای شیطان پرست می کردم و به بی بندوباری عادت می دادم.
شاهین که نام خودش را به "خفاش تاریکی"تغییر داده می گوید: در چت روم ها با "آتنا عقرب" آشنا شده و به وسیله او به پارتی های شبانه دعوت شدم در آنجا انواع و اقسام مشروبات الکلی و مواد روان گردان وجود داشت که از همه آنها استفاده می کردند و روابط کاملا آزاد بود.
همچنین یکی از سنتهای جاری در فرقه ساتنیسم خوردن خون یکی از اعضای خانواده است.


افراد مستعد عضویت در این فرقه منحرف:
دکتر امان الله قرایی مقدم جامعه شناس در رابطه با اعضای این فرقه می گوید:آنها به هیچ چیز اعتقاد ندارند و درآنها اعمال بی بندوباری اخلاقی وجود دارد و مقلد شیطان هستند.
این جامعه شناس که با ویژه نامه نوروزی "جوان"به گفتگو پرداخته بود،می گوید:جوانانی که باورها و اعتقادات مذهبی خانواده های آنها کمرنگ است استعداد بیشتری برای عضویت در این گروه دارند.وی اذعان می دارد که والدین این جوانان سلامت یک فرد عادی را ندارند و بی بند وباری و عدم پایبندی به مسائل دینی و عرفی از ویژگی های این جوانان و خانواده های آنهاست.
 
رابطه هالیوود،شیطان پرستی و صهیونیست:
در بخش عمده ای از فیلمهای هالیوودی که سرمایه گذاران و سیاست گذاران آنها صهیونیستها هستند کلیه نمادهای شیطان پرستی دیده می شود مانند:"هری پاتر ،ارباب حلقه ها ،افسانه مرلین"
از طرف دیگر بنیانگذار فرقه شیطان پرستی یک یهودی بنام آنتوان لاوی است که برای اولین بار کلیسای شیطان را تاسیس کرد.

موسیقی راه نفوذ شیطان گرایی در ایران:
موسیقی یکی از موثرترین ابزارهای ترویج این فرقه است.موسیقی راک ،جاز ،بلک متال و رپ از مهمترین سبکهای موسیقی است که بسیاری ازخوانندگان و نوازندگان انها شیطان پرست هستند.
دکتر شاهین فرهت استاد موسیقی در گفتگو با "جوان "عنوان می کند که این نوع از موسیقی ها اصالت فرهنگی ندارد و چون روی ریتمهای تند و یکنواخت دور می زند سبب ایجاد خشونت می شود در حالیکه موسیقی ایرانی دارای ردیف های عرفانی است و باعث تعالی فکر انسان می شود. وی یکی از دلایل گرایش به اینگونه از موسیقی ها در کشورمان را نبود موسیقی خوب عنوان می کند.
منبع:موعود-جهان

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر