اخبار مهــــدوی
 

١_257 کالج آمریکا رشته آخرالزمان‌شناسی ارائه می‌کنند

مدیر موسسه موعود گفت: تا امروز 130 سال است که در دانشگاه‌های وابسته به کلیسای کاتولیک و بیش از 257 کالج در ایالات متحده آمریکا، رشته آخرالزمان‌شناسی ارائه می‌شود و در این رشته تعداد زیادی نیز فارغ‌التحصیل می‌شوند.
سردبیر ماهنامه موعود خاطرنشان کرد: با وجود اینکه گوش‌های زیادی در جهان برای شنیدن در خصوص این موضوع آماده است، ولی ما از آن زیاد سخن نمی‌گوییم.
وی با بیان اینکه تا امروز 130 سال است که در دانشگاه‌های وابسته به کلیسای کاتولیک و بیش از 257 کالج در ایالات متحده آمریکا در رشته آخرالزمان‌شناسی فارغ‌التحصیل دارند، تصریح کرد: اگر این موضوع مهمی نیست چرا باید در سرزمینی که گاهی گمان می‌کنیم عاری از مذهب است، این تعداد دانشگاه و کالج در رابطه با این رشته وجود داشته باشد.
شفیعی سروستانی گفت: در حالی که فیلمی در کشور ما با موضوع آخرالزمان ساخته نشده و نسبت به این موضوع غفلت کرده‌ایم، در آن سوی دریای مدیترانه در دهه 90 بیش از 60 درصد پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوود در خصوص آخرالزمان است و آیا ساخت فیلم‌هایی با چنین موضوعاتی برای سرگرم کردن مردم است.
وی در پایان تصریح کرد: راه سرخ حسینی و مکتب سبز مهدوی در طول تاریخ تشیع نجات‌بخش مومنان بوده و همواره سدی محکم در برابر بدخواهان اسلام و قرآن برپا کرده است.

٢_پخش انیمیشن ترویج فرقه کابالا برای کودکان از تلویزیون

جمعه گذشته شبکه تهران سیمای جمهوری اسلامی، یکی از انیمیش های مشهور روز را که مبانی کابالا را به سنین خرد سال آموزش می دهد در باکس ویژه کودکان به روی آنتن فرستاد.

به گزارش رجانیوز، هرچند مراکز مطالعاتی و کانون های هوشمند فرهنگی از مدت ها پیش انیمیش جنجالی "9" را که یکی از آشکارترین تولیدات ویژه کودکان در زمینه آموزش مبانی عرفان‌های کاذب مدرن به‌ویژه نئوکابالیسم معرفی کرده بودند ولی این انیمیش جمعه گذشته در باکس ویژه تماشاخانه که برای مخاطب کودک و نوجوان تعریف شده است، پخش شد.

انیمیشن "9" داستان مرد دانشمندی است که به عنوان آخرین فرد باقیمانده از نوع انسان پس از جنگی ویرانگر موفق می شود با به‌کارگیری شیوه های کیمیاگری کابالیستی، روح خود را در کالبد 9 عروسک پارچه ای بی جان وارد کند و به این شکل به حیات استمرار بخشد.

در عرفان کابالا هستی به 10 مرتبه تقسیم می شود که روح اصلی و بالای آن در 9 مرتبه پایین‌تر تجلی می یابد. 9 مرتبه تجلی روح هستی در عرفان کابالا در همه منابع این فرقه با 9 عضو بدن انسان متناظر معرفی می شوند.

این درست همان چیزی است که درانیمیشن 9 نیز دیده می شود. عروسک 3 و 4 با دستکش ساخته شده اند که نمادی از دو دست چپ و راست هستند. در عرفان کابالا نیز عنصر 3 و 4 درخت حیات، دست چپ و دست راست نامیده می شوند. عروسک 7 و 8 که نیرومند و جنگ‌جویان گروه هستند نیز درست همانند عنصر 7 و 8 درخت حیات در کابالا جایگاه پای چپ و پای راست را دارند.

عدد 9 نیز که به طرز جالبی لباسی از یک زیپ شلوار دارد، درست معادل عنصر 9 درخت کابالا که نماد غریزه جنسی است به این بخش از بدن اشاره می کند. در یکی از سکانس ها وقتی عدد 2 زیپ 9 را باز می کند، 9 سراسیمه و خجالت زده آن را بالا می کشد. حلول روح دانشمند در نه مرتبه و تجلی همان چیزی است که در فرقه کابالا حلول روح اولیه هستی در نه عنصر درخت حیات توصیف می شود.

در این انیمیشن، قهرمانان داستان پاسخ پرسش ها و مشکلات خود را در کتاب دست نوشته های پاراسلسوس می یابند. پاراسلسوس که کتاب وی به وضوح در این انیمیشن به تصویر کشیده می شود، یک کیمیاگر، پزشک و کابالیست مشهور صده های میانه است.

پخش این انیمیشن و نمونه های مشابه که شرایط مأنوس شدن کودکان را با مبانی عرفان جنسی و فرقه کابالا را فراهم می آورد، در یکی از باکس های ویژه کودک و خانواده بسیار قابل توجه است و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

٣_اسقف آلمانی متهم به فساد اخلاقی شد

"والتر میکسا " اسقف "آوگزبورگ " که چندی پیش از سمت خود کناره گیری کرده بود، اکنون به دلیل سوءاستفاده جنسی و استفاده از الکل متهم به فساد اخلاقی شده است.بر اساس این گزارش، شواهدی در دست است که اطلاعات در این زمینه 27 آوریل (7 اردیبهشت) در اختیار کلیسا قرار داده است همچنین افرادی نیز به عنوان شاهد، ارتکاب به این اعمال توسط میکسا را تائید کرده‌اند.انتشار اخباری مبنی بر رسوایی های اخلاقی در کلیساهای کاتولیک، اعتماد مردم این کشور نسبت به این کلیسا کاهش داده است.در سال 2009 در مجموع 123 هزار و پنج نفر از مردم از کلیسای کاتولیک کناره‌گیری کردند و این در حالی است که این رقم در مورد سال 2008، 121 هزار و 155 نفر بود و همزمان با این موضوع فقط چهار هزار نفر به کلیسای کاتولیک پیوسته‌اند.همچنین میزان رویگردانی مردم از کلیسای کاتولیک در ماه‌های فوریه، مارس و آوریل نسبت به زمان مشابه سال قبل دو و حتی سه برابر شده است.

۴_برنامه صهیونیست ها برای تصاحب صحرای سینا با سیاست خرید زمین

"اراضی سینا خط قرمز مصر است " این جمله ای است که رئیس دادگاه عالی مصر به خبرنگاران گفته و از اینکه برخی از صهیونیست ها با هویت پوششی ایتالیایی در حال تصاحب اراضی سینا هستند ، اعلام شکایت کرده است.
به گزارش "تابناک"، ماجرا از این قرار است که اراضی گردشگری سینا بویژه در منطقه ساحلی شرم الشیخ را گروهی از اتباع رژیم صهیونیستی با گذرنامه ایتالیایی تصاحب کرده و با استفاده از مصونیت اتباع خارجی اصرار به صدور سند مالکیت دارند که این موضوع به شدن مقامات مصری را برآشفته است.
روزنامه سعودی "الشرق الاوسط" که این خبر را منتشر کرده می افزاید، در همین راستا دادگاه محلی سینا نیز اعلام کرد : سرمایه داران اسرائیلی و اروپایی (عمدتا ایتالیایی) که بر روی زمین های اجاره ای اقدام به احداث هتل و مجمتمع های گردشگری کرده اند اکنون دادخواستی را برای تصاحب زمین های یادشده ارائه کرده اند و بر اساس دادخواست ارائه شده و دفاعیات انجام شده به احتمال بسیار مالکیت بخشی از صحرای سینا را در اختیار خواهند گرفت.
اکنون اهالی سینا  در تجمعی اعتراض آمیز از اینکه اتباع کشورهای اروپایی موجب اشاعه فحشا در صحرای سینا شده اند به دادگاه شکایت کرده و اعلام کرده اند جوانان صحرای سینا در آتش فساد اروپایی ها و اسرائیلی ها می سوزند.
گفتنی است سیاست خرید و مالکیت زمین که اکنون در مصر و در صحرای سینا کلید خورده است همان سیاستی است که صهیونیست ها با حمایت انگلستان در دهه 40 میلادی در سرزمین فلسطین پیاده کرده و در نهایت خود را صاحب این سرزمین نامیدند، به نظر می رسد صهیونیست ها اینبار به شکلی مشابه در پی تصاحب و یا تحت کنترل درآوردن بخشی از سرزمین مصر باشند.
 

 

۵_ترک ها بازی ساختند: "دزدان دریایی یهودی را بکشید"
 
ایسنا: یک سایت اینترنتی در ترکیه یک بازی کامپیوتری ضدصهیونیستی راه‌اندازی کرده است.یکی از نتایج و پیامدهای حمله اخیر سربازان رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه که به شهادت 9 تن از فعالان ترکیه‌ای انجامید، طراحی یک بازی کامپیوتری است که بر روی یک سایت اینترنتی ترکیه قرار گرفته است.
در توضیح ابتدایی این بازی با عنوان "دزدان دریایی یهودی را بکشید"، آمده است: کشتی‌های ما در راه غزه هستند. ما سربازان خونخوار دولت دزد دریایی اسراییل را به قتل می‌رسانیم. البته ما باید در بازی دوستان و دشمنان خود را بشناسیم. ما همچنین در این بازی انتقام کشتار بی‌رحمانه‌ی دوستان خود را می‌گیریم.
با اجرا کردن این بازی، گرافیکی از ناوگان آزادی غزه نمایش داده می‌شود که دو کشتی در حال نزدیک شدن به آن هستند. بعد از آن با وقفه‌ای کوتاه در بازی، از کاربر درخواست می‌شود که به پیشروی ناوگان آزادی ادامه دهد و در ادامه بازی، ورود سربازان رژیم صهیونیستی با لباس‌هایی که روی آن علامت "ستاره داوود" است به کشتی مشاهده می‌شود و از کاربر درخواست می‌شود که سربازانی را که وارد کشتی می‌شوند، بکشد.
تاکنون هیچ تلاشی از سوی مقامات ترکیه برای متوقف کردن و یا سانسوراین سایت اینترنتی صورت نگرفته است.

۶_فاجعه بزرگ در سال 2013؛ توفان خورشیدی و تهدید عملکرد وسایل ارتباطی

دانشمندان ناسا پیش بینی کردند که توفان خورشیدی که قرار است در سال 2013 رخ دهد می تواند برای زمین به یک فاجعه بزرگ و حتی نابودی دنیا تبدیل شود. به گزارش خبرگزاری مهر، در تقویم مایاها 21 دسامبر 2012 به عنوان پایان دنیا پیش بینی شده است. اکنون گروهی از دانشمندان ناسا با بررسی رفتار خورشید هشدار دادند که پایان دنیا با یکسال تاخیر می تواند در سال 2013 رخ دهد.ارزیابیهای ناسا نشان می دهد که توفان خورشیدی سال 2013 یک فاجعه بزرگ است چون شدت آن 20 برابر ویرانگرتر از اثرات ناشی از عبور توفان کاترینا در آمریکا است و می تواند عملکرد شبکه های تلویزیونی و اینترنت را به شدت مورد تهدید قرار دهد.دانشمندان ناسا در این خصوص اظهار داشتند: "زمین و فضا به روشی کاملا جدید برای تاریخ بشریت با هم تمام خواهند گرفت."اکنون کارشناسان ناسا نسبت به خطرات بالقوه ای که توفان عظیم خورشیدی در فاصله 150 میلیون کیلومتری و در سال 2013 می تواند برای زمین داشته باشد هشدار دادند.به گفته این محققان، در حال حاضر فعالیت خورشیدی بسیار شدید شده است و در سالهای آینده نیز میزان آن افزایش خواهد شد و منجر به بروز یک فاجعه بی سابقه خواهد شد. این توفان بر روی سیستمهای انرژی و ارتباطات زمین اثر خواهد گذاشت و عملکرد پلاسمای خورشیدی به شدت زندگی مملو از فناوری امروز را مختل خواهد کرد.براساس گزارش تلگراف، این توفانها می توانند تمام ابزارها از آی- پاد تا ماهواره ها را در معرض نابودی قرار دهند و منجر به قطع برق در بسیاری از مناطق دنیا شوند. 

٧_مردم جهان درباره حمله به ایران چه فکر می کنند؟

بر اساس نظر سنجی یک موسسه افکار سنجی در آمریکا اکثریت مردم 22 کشور جهان از میان کشورهای غربی و اسلامی از استفاده از نیروی نظامی برای آنچه که ممانعت از دست یابی ایران به سلاح هسته ای خوانده می شود ، حمایت می کنند .
به گزارش
عصر ایران موسسه افکار سنجی " پیو " در این نظرسنجی نظر 25 هزار نفر از مردم 22 کشور جهان در فاصله روزهای 7 آوریل تا 8 می 2010  ( یک ماه) را  درباره حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران مورد سنجش قرار داده است .
بر اساس نتایج این نظر سنجی در 16 کشور از این 22 کشور حمایت مردم از حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران بالای 50 درصد است و تنها در 6 کشور بیش از 50 درصد از مردم مخالف کاربرد گزینه نظامی هستند .

 


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱ تیر ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر