اخبار مهــــدوی
 

١_قتل عمد زن باردار فلسطینی توسط شهرک‌نشین صهیونیست(موعود)

به گزارش خبرنگار فارس در غزه، در پی یک حادثه عمدی رانندگی توسط یک شهرک‌نشین صهیونیست در نزدیکی شهرک "حلحول " در شمال شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری یک فلسطینی به همراه همسر باردارش جان خود را از دست دادند. این حادثه در پی ورود ممنوع یک خودروی جیپ که یک شهرک نشین صهیونیست آن را هدایت می‌کرد با یک خودروی فلسطینی روی داد و در پی برخورد این دو خودرو با یکدیگر، خودروی فلسطینی به دره سقوط کرد که موجب مرگ سرنشینان آن یعنی راننده خودرو به همراه همسر باردارش شد و راننده صهیونیست موفق به فرار از صحنه تصادف گردید. پیش از این نیز یک شهرک‌نشین صهیونیستی با خونسردی تمام تعدادی از کودکان فلسطینی را با خودروی خود در قدس اشغالی زیر گرفته بود.

٢_بازداشت مدعی امامت در گلپایگان(موعود)

مدعی امامت در گلپایگان بازداشت شد . به گزارش واحد مرکزی خبر، رئیس دادگستری شهرستان گلپایگان گفت: این مرد 55 ساله در پنج سال گذشته با ترویج افکار خرافی ، در مقدسات اسلام شبهه افکنی می کرد .بر اساس این گزارش، این مدعی امامت ، با رمالی و به کارگیری رموز رَمل و جِفر افکار شیطانی خود را به دیگران القا و با استفاده از آن بسیاری از مراجعان به ویژه زنان و دختران جوان را اغفال می کرد .همچنین 3 مرد و 3 زن به اتهام همدستی با وی بازداشت شدند .
٣_پروفسور آمریکایی: بر عقیده ضدصهیونیستی خود پابرجا هستم(موعود)
پروفسور دانشگاه لینکلن که در اظهارات اخیر خود خواستار خلع سلاح رژیم غاصب صهیونیستی شده بود، بار دیگراعلام کرد که بر عقیده خود پابرجاست و از آن دست برنمی‏دارد.
به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ «کوکب صدیق» پروفسور 67 ساله ادبیات انگلیسی دانشگاه لینکلن آمریکا، به دنبال اظهارات ضد صهیونیستی خود، که ماه گذشته (15 شهریور) در اجتماع مردم در روز کارگر مطرح کرده بود،به حمایت اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه از مواضع خود اشاره کرد و گفت: «علیرغم همه تهدیدها و فشارهایی که علیه من صورت گرفته است، به اظهار عقیده خود ادامه خواهم داد و برعقیده خود پابرجا هستم.»
او همچنین به دنبال متهم شدن به داشتن اندیشه‏های ضد یهودی اعلام کرد: «من علیه اسراییل هستم نه علیه یهودیت.»
گفتنی است این پروفسور که از سال 1985 کرسی تدریس در دانشگاه لینکلن را بر عهده داشته است، یکی از منتقدین رژیم صهیونیستی است و آن را ناقض حقوق بشر در سرزمین اشغالی فلسطین می‏داند. او در حال حاضر از جمله اندیشمندانی است که در صورت امکان به راه‏های مسالمت آمیز برای جلوگیری از فعالیت‏های ضد بشری رژیم صهیونیستی و خلع سلاح او می‏اندیشد.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٥ آبان ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر