اخبار مهــــدوی
 

دیدار اعضای فرهنگسرای تخصصی امام مهدی (عج) یزد از ریاست محترم جمهور

اعضای فرهنگسرای امام مهدی (عج) در دیدارعمومی رییس جمهوری کشور، دکتر احمدی نژاد شرکت کردند.

دکتر محمود احمدی نژاد که در تداوم سفرهای استانی خود ، اینبار به یزد سفر کرده است در اولین ساعات ورودش در جمع مردم یزد حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.

 این دیدار  با حضور مردم ،مسئولین و تشکل های مختلف از جمله اعضای فرهنگسرای تخصصی امام مهدی (عج) برگزار شد.

 دکترمحمود احمدی نژاد در جمع مردم یزد در میدان امیر چخماق اظهار داشت: یزد مهد هنرمندان ومعماران بزرگ و نمونه اعلای میراث تمدن و فرهنگ ایران زمین است و پاکی و نجابت از ویژگی های برجسته مردم این سرزمین می‌باشد.

وی افزود: مردم یزد جمیع صفات برجسته مردم ایران را در خود جمع کرده اند و اگر فقط صفت همبستگی مردم یزد در همه ایران همه گیر می‌شد، بدون تردید ایران در کوتاهترین زمان ممکن به قله‌های پیشرفت می‌رسید.

رئیس جمهور در ادامه سخنانش با اشاره به ویژگی‌های دولت اسلامی تصریح کرد وظیفه دولت اسلامی دفاع از مظلومان و ایستادگی در برابر ظالمان و تلاش برای برپایی جامعه نمونه و الگو است و خدای متعال اراده کرده که جامعه توحیدی و اسلامی برای بشریت نمونه و الگو باشد. احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع سیاست خارجی تصریح کرد: با توجه به وضعیت امروز بشریت در می‌یابیم که برخی کشورها به دلیل دوری از اخلاق نبوی و فرهنگ پیامبر اسلام در وضعیت بدی قرار گرفته‌اند به گونه‌ای که برخی زورگویان قدرت نظامی، تبلیغاتی و اقتصادی خود را بر پایه برخورداری از حقوق بالاتر در روابط بین‌المللی قرار داده‌اند و تصور می کنند چون قدرت بیشتری دارند باید از حق بیشتری نیز برخوردار باشند، خود را رهبر جهان می‌دانند و می خواهند بشریت را رهبری کنند.

وی افزود: این کشورها در تمام امور جهان مداخله و مناسبات جهانی را به سمت دلخواه خودشان هدایت می کنند در حالی که باید به آنان گفت که اگر زور و قدرت اقتصادی و سیاسی پایه رهبری باشد این همان منطق دیکتاتوری است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: ملت ایران تمام بشریت را دوست دارد و به شما نصیحت می‌کند که به راه انبیاء الهی و ملت‌های آزادی‌خواه جهان بازگردید، چرا که تنها راه سعادت، راه خداوند، انبیاء و اولیاء الهی است و راهی است که ملت ایران امروز با وحدت و عزت و حرکت پشت سر رهبری فرزانه آن را می‌پیماید.

وی خاطر نشان کرد: اگر زورگویان جهان از تلاش برای حرکت در راه مستقیم الهی خودداری و از جنایت‌های گذشته پیروی کنند، بدون تردید به سرنوشت آقای بوش دچار خواهند شد چرا که این سرنوشت آینه عبرت برای زورگویان است و هر کس که به این سرنوشت واقف باشد اما از آن پیروی کند بدون تردید سرنوشتی بدتر از آقای بوش در انتظارش خواهد بود.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی (عج)


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۳٠ دی ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر