اخبار مهــــدوی
 
١-  افزایش دو برابری جمعیت مسلمانان آمریکا
مرکز تحقیقات دین و حیات پیو (pew) در گزارشی اعلام کرد: در سال ۲۰۱۰ در حدود ۲.۶ میلیون کودک و نوجوان مسلمان در آمریکا وجود داشت که تا سال ۲۰۳۰ به رقم بالای ۶ میلیون خواهد رسید.
به گزارش رسا به نقل از اسلام تایمز، در این تحقیق با در نظر گرفتن زاد و ولد، مرگ و میر و مهاجرت افراد، نتیجه گرفت شده است که در دو دهه آینده، نرخ سالانه رشد جمعیت مسلمانان ۱.۵ درصد و غیرمسلمانان ۰.۷ درصد خواهد بود.
در این گزارش آمده است تعداد مسلمانان نسبت به ۲۰ سال اخیر دو برابر شده است که این رشد جمعیت ادامه خواهد داشت.
در ادامه این گزارش آمده است پیش بینی می شود جمعیت مسلمانان در سراسر جهان ۳۵ درصد افزایش یابد یعنی از ۱.۶ میلیارد نفر به ۲.۲ میلیارد نفر در سال ۲۰۳۰ برسد.
براساس نتایج این تحقیق، ۶ نفر از هر ۱۰ مسلمان در سال ۲۰۳۰ ساکن منطقه آسیا و حوزه اقیانوس آرام خواهد بود و پاکستان پرجمعیت ترین کشور اسلامی خواهد شد.
لازم به ذکر است علی رغم تبلیغات منفی گسترده، جمعیت مسلمانان کشورهای اروپایی نیز رو به گسترش است و نرخ رشد جمعیت آنها دو رقمی شده است.
منبع: موعود
٢- تشکیل فرقه انحرافی "مکتب هو یا علی مدد"
به گزارش جوان آنلاین، به تازگی فرقه ای با نام « مکتب هو یا علی مدد» در یکی از استانهای شرقی کشور تشکیل شده است سرکرده این فرقه فردی با نام (ح) می باشد.
از جمله عقاید خرافی این فرقه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱- اختراع غسلی به نام غسل اسلام به این معنی که هر کس در این فرقه وارد شود و غسل مخصوص آنها را بکند مسلمان است غیر ایشان مسلم نیستند.
۲- باب عقل را تعطیل ودل را منشا فهم معرفی می کنند.
۳- مریدان را به علما وبزرگان بدبین واز رفتن در مساجد ویا حتی خواندن نماز پشت سر غیر ماذونین از طرف این فرقه بر حذر می دارند.
منبع: موعود

نوشته شده در تاريخ شنبه ٩ بهمن ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر