اخبار مهــــدوی
 

ساخت زندگی پیامبرتوسط یک صهیونیست

ساخت نسخه جدیدی از زندگی حضرت محمد (ص) توسط تهیه‌کننده صهیونیستی فیلم «ماتریکس» و «ارباب حلقه‌ها» نگرانی جهان اسلام را برانگیخته است.به گزارش فارس، «باری اوسبورن»، تهیه‌کننده صهیونیستی فیلم‌های هالیوودی، از چند سال پیش از تصمیم خود مبنی بر ساخت فیلمی جدید درباره زندگی پیامبر مسلمانان خبر داده بود ولی در پی انتشار خبر ساخت این فیلم در سال میلادی جاری،موجبات نگرانی بسیاری از مسلمانان جهان فراهم آمده است.«اوسبورن» که فیلم‌هایی چون «ماتریکس» و «ارباب حلقه‌ها» را در پرونده کاری خود دارد، بودجه‌ای که صرف ساخت این فیلم خواهد شد را مبلغی بیش از ۱۵۰ میلیون دلار برآورد کرده است.

این فیلم سینمایی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، به زودی با کمک کمپانی قطری «النور»، در استودیوهای آمریکایی و انگلیسی، ساخته خواهد شد.
به گفته سازندگان فیلم، قرار است در این فیلم از بازیگران مسلمان انگلیسی زبان استفاده شود.
بنابراین گزارش، در حالیکه ساخت یک فیلم درباره حضرت محمد، آنهم توسط یک هالیوودی صهیونیست بسیاری از مسلمانان جهان را نگران کرده ولی نگرانی دیگری که در این رابطه وجود دارد احتمال به تصویر کشیدن چهره حضرت محمد در این فیلم است که از نظر مسلمانان، کاملا مردود است.
در مقابل نگرانی مسلمانان، اوسبورن نیز نسبت به واکنش احتمالی مسلمانان مردد است و بارها در این رابطه نیز ابراز نگرانی کرده است.
وی در یکی از مصاحبه‌های خود با خبرگزاری رویترز مدعی شده که هدفش از ساخت این فیلم تولید فیلمی بین‌المللی و پیوند فرهنگ‌هاست.
«اوسبورن» در ادامه این مصاحبه می‌افزاید: این فیلم به مردم معنای حقیقی دین اسلام را خواهد آموخت.

منبع: موعود


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸٩ توسط هم عهدان منتظر