اخبار مهــــدوی
 

١-اولین مسجد ساخت چین هم آمد :ساخت نخستین مسجد با سبک معماری چینی در استان کلانتان مالزی به تازگی به پایان رسید.
به گزارش مجله ایرانیان مالزی، ساخت این مسجد در مساحت حدود چهار هکتار در سال دو هزار و پنج آغاز شد و هشت میلیون و هشتصد هزار رینگیت معادل حدود دو و نیم میلیون دلار هزینه داشته است. این مسجد گنجایش یک هزار نفر را دارد.

٢-مفتی سعودی: خدا مرگ بر آمریکا را نهی کرده است: به گزارش پرس.تی.وی به نقل از الشرق الاوسط، عبدالعزیز آل شیخ مفتی عربستان ضمن حمله به دعوت ایران برای برگزاری مراسم برائت از مشرکین در مکه، تاکید کرد که دعوت به اعلام برائت، یک بدعت و دروغ است و نباید از مراسم حج برای اهداف شخصی استفاده کرد.
گفتنی است دولت سعودی به ویژه طی چند سال اخیر شریک جرم بسیاری از جنایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ملت های مظلوم و مسلمان منطقه بوده است و طبیعی است که از "مرگ بر آمریکا" نگران باشد. حضرت امام خمینی خطاب به ساواک فرموده بودند که آیا  شاه، آمریکایی و اسرائیلی است که شما می گویید علیه آمریکا و اسرائیل در منبرها سخنی نگویید؟

٣-ورود بهائیان به بخش ساخت وساز مسکن :فرقه ضاله بهائیت دراقدامی مشکوک و مرموز به بخش ساخت وساز نفوذ کرده اند.درپی تحرکات ضد امنیتی فرقه ضاله بهائیت ‘ که طی ماههای اخیر رشد محسوسی داشته است‘ برخی عوامل این فرقه دراقدامی مشکوک و مرموز به بخش ساخت وساز نیز نفوذ کرده اند.
یک منبع مطلع با بیان این مطلب به جوان آنلاین گفت: عوامل پشت صحنه و گردانندگان این فرقه انحرافی که تحت حمایت رژیم صهیونیستی و دستگاههای سیاسی امنیتی این رژیم می باشند‘ در جدید ترین اقدام به حمایت مالی پیروان خود درایران رو آورده اند. در این زمینه گفته می شود دربرخی شهرهای کشور بهائیان به ساخت وساز آپارتمانهای شیک و واگذاری آن به پیروان این فرقه با نازلترین قیمت می پردازند.

سایت موعود

 


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٢ آبان ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر