اخبار مهــــدوی
 

رئیس جمهور کشورمان در مصاحبه با شبکه "ان‌بی‌سی" آمریکا اظهار داشت: امام مهدی (عج) با علم و اندیشه و فرهنگ می‌آید او می‌آید که جنگ و کینه نباشد. درگیری نباشد. همه را دعوت به برادری می‌کند البته با حضرت مسیح، با هم خواهند آمد و به اتفاق هم دنیا را پر از صلح خواهند کرد.


به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد در آستانه سفر به مقر سازمان ملل متحد، با شبکه "ان بی سی" آمریکا گفتگو کرد و به پرسش‌های مجری این شبکه در حوزه‌های مختلف منطقه‌ای و بین المللی پاسخ داد.

دعا برای ظهور امام زمان (عج) آرزوی برپایی صلح و برادری در تمام جهان است

ان.بی.سی : در صحبت‌های خود دعا کردید که خداوند ظهور حضرت امام زمان (عج) را تعجیل بکند. ارتباط شما همان طور که قبلا گفتید با امام زمان (عج) چیست؟ چه ارتباطی دارید؟

رئیس جمهور: بله من برای ظهور امام زمان (عج) دعا کردم برای اینکه امام زمان (عج) سمبل برپایی عدالت و محبت است. او که بیاید تمام مشکلات حل خواهد شد. دعا برای امام زمان (عج) در واقع آرزوی برپایی صلح و برادری در تمام جهان است و یک تعهد و تلاش برای تحقق صلح و برادری. همه می‌توانند با امام زمان ارتباط داشته باشند همان طور که مسیحیان با حضرت مسیح ارتباط دارند با حضرت مسیح صحبت می‌کنند و مطمئن هستند که او می‌شنود و پاسخ می‌دهد بنابراین این منحصر به من نیست وهر کسی می‌تواند گفتگو کند.

امام مهدی (عج) و حضرت مسیح (ع) با هم دنیا را پر از صلح خواهند کرد

ان.بی.سی : شما در صحبت‌هایتان گفتید که ممکن است وقتی ایشان ظهور بکند نبرد نهایی بین خیر و شر انجام شود.

رییس جمهور: من چنین حرفی نزدم . او برای صلح می آید. این حرف‌هایی که می‌زنند نبرد اتفاق می‌افتد نبردهای گسترده؛ این حرف‌های صهیونیست‌ها است. امام مهدی (عج) با علم و اندیشه و فرهنگ می‌آید او می‌آید که جنگ و کینه نباشد. درگیری نباشد. همه را دعوت به برادری می‌کند البته با حضرت مسیح، با هم خواهند آمد و به اتفاق هم دنیا را پر از صلح خواهند کرد. این داستان‌هایی که ساخته‌اند و در دنیا منتشر کرده‌اند که جنگ‌های گسترده اتفاق می‌افتد دروغ است


نوشته شده در تاريخ جمعه ۳ مهر ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر