اخبار مهــــدوی
 


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱٧ آبان ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر

١)فرزاد جمشیدی در ساعت صفر

  به گزارش آینده روشن این نشریه به عنوان ضمیمه ماهنامه انتظار نوجوان با مطالب متنوع در بازار نشر کشور منتشر شد.
«... و چای، دغدغه عاشقانه خوبی است» عنوان سرمقاله این شماره ساعت صفر است که به قلم سید علی پورطباطبایی نوشته شده است مهم ترین بخش شماره دوم نشریه ساعت صفر گفت وگوی ویژه اعضای هیات تحریریه با فرزاد جمشیدی، مجری مطرح تلویزیون است.
در جایی از این گفت و شنود، ف
رزاد جمشیدی گفت: قبل از این که مردم با امام زمان(عج) آشنا کنید، بیایید آن ها را با علما آشنا کنید. این گونه می توانیم شرایط را فراهم کنیم. ما از ائمه وقت دشواری کمک می گیریم، وقتی که مشکلات مان حل می شود آن ها را فراموش می کنیم. 
نشریه ساعت صفر به صاحب امتیازی موسسه آینده روشن، مدیر مسوولی سید مسعود پورسیدآقایی و سردبیری سید علی پورطباطبایی به صورت الکترونیکی هر دو هفته یک بار در فضای مجازی منتشر می شود و مجله مکتوب آن نیز به صورت ماهانه ضمیمه رایگان مجله انتظار نوجوان است. نشانی اینترنتی نشریه ساعت صفر www.zerotime.org و تلفن دفتر این نشریه در قم 7833710 می باشد.

٢)باقی ماندن پنج نشانه از ١٢٠٠ نشانه آخر الزمان

به گزارش فارس ، مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) گفت: طبق گفته اکثر محققان از یک هزار و 200 نشانه‌ آخرالزمان تنها پنج نشانه باقی مانده است.وی اضافه کرد: پیامبر فرموده‌اند که نشانه‌هایی در آخرالزمان وجود دارد که مانند دانه‌های تسبیح یکی یکی می‌افتد و به آخرین دانه یعنی ظهور می‌انجامد و هرچه زمان ظهور نزدیک باشد بر تعداد حوادث افزوده می‌شود.شفیعی سروستانی یادآور شد: پیامبر فرموده‌اند «شما را به هفت فتنه بیم می‌دهم که بعد از من روی می‌دهد، فتنه‌ای از مدینه، فتنه‌ای از مکه، فتنه‌ای از یمن، فتنه‌ای از شام، فتنه‌ای از شرق، فتنه‌ای از غرب و فتنه آخر فتنه سفیانی است».
وی تصریح کرد: از بیش از یک‌ هزار و 200 نشانه آخرالزمان که در روایات از آن سخن گفته شده طبق گفته همه محققان تمام نشانه‌ها رخ داده و فقط پنج نشانه باقی مانده است که اولین آن «فتنه سفیانی» است.

مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) ادامه داد: در روایات آمده است سفیانی با حمایت صهیونیست‌ها و غربی‌‌ها در سوریه کودتا می‌کند و سپس یک گروه در سوریه به نام بنی‌کلب از او حمایت می‌کنند و امروز بنی‌کلب جماعتی هستند که بخشی از آنها در ارتش اسرائیل، بخشی در سوریه و بخشی در لبنان زندگی می‌کنند.

مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) اظهار داشت: فرمانده اصلی سپاه خراسانی «شعیب‌بن صالح» است و امروز در طالقان قبری به این نام است که مردم برای زیارت او می‌روند و وزیران، مشاوران و سرداران اصلی امام زمان (عج) همه ایرانی هستند و در روز اول یک میلیون ایرانی به امام می‌پیوندند.