اخبار مهــــدوی
 

به گزارش شیعه آنلاین، "احمد صبحی المنصور" رهبر مکتب قرآنییان که مقیم ایالات متحده آمریکاست، طی نامه ای گفت: باید برای آزادسازی مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) از اشغالگران آل سعود، تلاش کنیم. این کار نیز یک "جهاد" به شمار می رود.

وی در ادامه افزود: مکه و مدینه پس از آزاد شدن از اشغال آل سعود، باید زیر نظر سازمانی بین المللی یا کشوری بیطرف قرار گیرد تا هر فردی از هر جای جهان و از هر نژاد، قوم، دین یا مذهبی که می‌خواهد، بتواند در امنیت هرچه تمام تر به حج یا عمره برود.

رهبر مکتب قرآنییان در ادامه این نامه، که به گفته خودش آن را خطاب به "مسلمانان آزاده" از شیعه، سنی، صوفی و نیز سکولارها و حقوقدانان سراسر جهان نوشته، افزود: شما را به برگزاری کنفرانسی بین المللی برای بررسی و گفتگو در مورد چگونگی آزادسازی مکه و مدینه از دست آل سعود اشغالگر، دعوت می‌نمایم.


وی در ادامه با حمله شدید به رژیم وهابی عربستان سعودی گفت: آل‌سعود مخالف دین مبین اسلام عمل می‌کند. آنان چون در حال حاضر بر حج تسلط دارند، خود را دارای سلطه ای الهی می دانند از همین رو به خود اجازه می دهند که در عقاید مردم دخالت کنند و به هر کسی که می‌خواهند، اجازه حج می‌دهند.


"احمد صبحی المنصور" همچنین گفت: آل‌سعود برای وهابی کردن حجاج تلاش بسیاری می کنند. آنان همچنین با سوءاستفاده از تسلطشان بر حج، به حجاج شیعی، صوفی، احمدی و هر مسلمانی که غیروهابی است، فشار می آورند.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر