اخبار مهــــدوی
 
زائران مصری حاضر در موسم حج با اذعان به اینکه سران کشورهای اسلامی و عرب به ویژه حسنی مبارک از رویارویی با رژیم صهیونیستی و آمریکا هراس دارند، تأکید کردند که ایران در مبارزه با اسرائیل تنها مانده است.
یکی از زائران که جمال نام دارد و از دانشجویان الازهر مصر است، در پاسخ به این پرسش که چرا علمای الازهر نسبت به مسائل دولت مصر و خفقان حاکم بر این کشور واکنش نشان نمی‌دهند، اظهار داشت: علمای الازهر نیز تحت تاثیر هراس دولت مصر هستند.
عبدالکریم یکی دیگر از زائران مصری است که درباره فلسطین و موضوع گذرگاه رفح گفت: دولت مصر گذرگاه رفح را تنها برای زائران فلسطینی باز کرده است و پس از پایان حج نیز این گذرگاه دوباره بسته خواهد شد.
وی در ادامه به اتحاد نداشتن مسلمانان در مبارزه با رژیم صهیونیستی به جمعیت حاضر در مسجدالنبی در زمان برپایی نماز اشاره کرد و افزود: اسرائیل دشمن همه ملت‌های مسلمان به خصوص مردم گرد آمده در موسم حج است اما آن چنان که مشاهده می‌شود، در بین همین جمعیت حاضر هم اتحادی وجود ندارد.
وی تأکید کرد که اتحاد نداشتن ملت‌ها موجب زیاده خواهی صهیونیست‌ها شده است.
تعداد دیگری از زائران که در مورد ایران تحقیقاتی داشتند، به دولت و ملت ایران اشاره و تصریح کردند که ایران مواضع قدرتمندی دارد اما در بین دولت‌های مسلمان تنها
مانده
است.
                                                          برگرفته از سایت مذهب نیوز

نوشته شده در تاريخ شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر