اخبار مهــــدوی
 

برنامه ١٢٠ قسمتی مهدوی به مرحله پخش نرسیده است.

دکتر جمال گلی در گفت وگو با آینده روشن در خصوص مراحل ساخت برنامه تلویزیونی مهدوی گفت: این برنامه تلویزیونی 120 قسمتی قرار بود در حوزه معرفت شناسی مهدویت تولید شود...


وی افزود: این برنامه که قرار بود فاز یک آن در آبان ماه سال گذشته تولید و پخش شود، به دلایل خاصی هنوز پخش نشده است.
این برنامه ساز تلویزیونی مهدوی تصریح کرد: مهم ترین مساله بر سر ساخت و پخش این برنامه مهدوی، سیاست های صدا و سیماست که هنوز بر سر سرفصل های این برنامه به توافق نرسیده ایم.
وی گفت: برنامه مهدوی «سلام بر تنها راه» با هدف گسترش فرهنگ مهدویت و افزایش اطلاعات مردم نسبت به سیر هدایت امام زمان(عج) و آشناتر کردن مردم و وظیفه انتظار، در دست تولید است.
گلی یادآور شد: برای ساخت این برنامه تلویزیونی توافق های اولیه با سازمان صداو سیما انجام شد، ولی متاسفانه در این مرحله توفقی پیش آمده که برای تولید نهایی، نیازمند مذاکرات بیشتر هستیم.
وی اظهار داشت: این برنامه در ابتدا قرار بود در 120 قسمت 10 دقیقه ای تولید و پخش شود که در حال حاضر قرار تولید این برنامه 120 قسمت 5 دقیقه ای است.
تهیه کننده برنامه «سلام بر تنها راه» گفت: اگر به جمع بندی نهایی با مسوولان صداوسیما نرسیم، این برنامه در قالب برنامه مولتی مدیای تصویری در سطح کشور منتشر می شود.
وی عنوان کرد: در این برنامه سعی شده از گزارش ها و بحث های کارشناسی کلیشه ای پرهیز شود و بیشتر به بخش های تاریخی و روایی و مراحل زندگانی امام زمان(عج) پرداخته شود.
گلی گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر وجود دارد، ادامه ساخت این پروژه به شکلی نیست که بتوان تاریخ دقیقی برای اتمام آن ذکر کرد، ولی امیدواریم به زودی موانع تولید آن برنامه مهدوی از پیش رو برداشته شود.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۸ توسط هم عهدان منتظر