اردوی رزمی فرهنگی علی اکبرهای امام خامنه‌ای (دامت برکاته)

در آغازین روزهای بهار، مزین به نام مبارک حضرت زهرای مرضیه(س)، اردوی رزمی فرهنگی علی‌ اکبرهای امام خامنه‌ای (دامت برکاته) توسط  واحد برادران فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) برگزار گردید.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ اردوی رزمی فرهنگی علی‌ اکبرهای امام خامنه‌ای (دامت برکاته) اول تا پنجم فروردین ماه 94 با حضور 80 نفر از دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی برگزار شد. عاشقان و رهروان شهدا در این سفر معنوی با حضور در  مناطق عملیاتی جنوب کشور و حضور در یادمان‌های شهدا با راه و سیره شهدا، این رهپویان پاک راه ولایت آشنا شدند و با آرمان‌های مقدسشان تجدید عهد و پیمان نمودند.

در این سفر معنوی و بیادماندنی که چهار روز به طول انجامید، شانزده خادم‌الشهدا، دو روحانی و یک راوی این گروه را همراهی می‌نمودند. گروهی که در اقدامی نمادین با لباس‌های خاکی همچون یاران آسمانی عازم سفر عشق شده بودند.

جوانان فاطمی در شب شهادت بانوی بی‌نشانه‌ی مدینه در کنار پیکرهای پاک شهدای تازه تفحص شده در معراج شهدا به سوگواری و عزاداری پرداختند و بر غربت حضرت صدیقه طاهره(س) اشک ماتم ریختند.

گفتنی است که علی‌ اکبرهای امام خامنه‌ای (دامت برکاته) قبل از  شرکت در این اردوی رزمی فرهنگی با برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع شهدا در فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)، حضور بر تربت پاک شهدای خلدبرین و قرائت زیارت عاشورا و برگزاری یادواره شهدا (با سخنرانی سرهنگ کمالی و مداحی برادر علی زارع) خود را برای حضوری عارفانه و عاشقانه در این سفر معنوی آماده نمودند.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 23 بازدید