خبر برگرفته از سایت مذهب نیوز

کتاب امام مهدی (عج) منجی بشریت در مسکو منتشر شد

کتاب امام مهدی (عج) منجی بشریت با 344 صفحه در تیراژ 1500 نسخه به سفارش بنیاد مطالعات اسلامی توسط انتشارات ایستوک در مسکو منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ کتاب «امام مهدی(عج)» منجی بشریت در واقع مجموعه مباحثی از نویسندگان مختلف پیرامون این موضوع می‏باشد که به سفارش بنیاد مطالعات اسلامی در روسیه ترجمه و گردآوری شده است.
این کتاب شامل بخش های زیر است :
بخش اول : مروری بر زندگی امام مهدی (ع) نوشته موسسه در راه حق قم
بخش دوم : بحث حول المهدی (ع) اثر آیت الله شهید محمد باقر صدر (ره)
بخش سوم : ویژه گی های اخلاقی امام زمان (ع) اثر محمود حکیمی
بخش چهارم :امام مهدی (ع) و توسعه فرهنگ و تمدن اسلامی نوشته دکتر علی اکبر ولایتی
منجی آخرالزمان در قرون مختلف توجه اقوام گوناگون را به خود جلب نموده و در ادیان متعدد مطرح گردیده است. به دلیل طرح وسیع مسئله امام مهدی(عج) در ایران، بسیاری از متفکران روس نیز خواهان اطلاعات بیشتری در این موضوع هستند.

منبع: مذهب نیوز

/ 4 نظر / 6 بازدید
کربلایی فاطمه زهرا

سلام علیکم خداقوت ممنونم که وب بنده حقیر اومدید بله شما لینک شدید اگر خواستید لینکم کنید یاحسین

عشق به خدا

سلام دوست عزیز آپم و منتظر حضورتون [گل][گل][گل]

کوثر

نیلی ترین رنگ ها بر پیکرش بود معلوم بود امروز روز آخرش بود معلوم بود آقای ما را زهر دادند وقتی که می آمد عبایش بر سرش بود دستی به پهلوی پر از درد خودش داشت بر شانۀ دیوار دست دیگرش بود پا شد خودش را جمع کرد،اما زمین خورد از بس که دنبال صدای مادرش بود در حجرۀ بی فرش خود افتاده بود و تصویری از گودال در چشم تَرش بود سلام دوست عزیز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادتین امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را به تمام شیعیان دلسوخته جهان تسلیت عرض می کنم. خوشحال میشم به "زمزمه باران" هم سری بزنید.نظرتون رو در مورد تبادل لینک ذکر کنید. به امید صبح ظهور... اللهم عجل لولیک الفرج

کربلایی فاطمه زهرا

سلام علیکم خداقوت وچون حضرت قائم ظاهر شوند بین رکن ومقام ایستاده 5ندامیدهند........................ به روزم ومنتظر حضور شما دوستان گرامی یاحسین