جشن اختتامیه مهد قرآن و عترت نسل سلمان

مهد قرآن و عترت نسل سلمان وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد چهارشنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه با برپایی جشنی زیبا و صمیمی سال تحصیلی 94- 93 را به پایان برد.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ این مراسم در فضایی صمیمی با حضور مدیر، مربیان و مادران نوآموزان مهد قرآن و عترت نسل سلمان برگزار گردید تا خاطره‌ یک سال تحصیلی را برای نوآموزان شیرین‌تر نماید.

در این جشن بیادماندنی نوآموزان در آخرین روز سال تحصیلی به همراه مربیان و مادران خود به بازی پرداختند و لحظاتی متفاوت و سرشار از شور را تجربه نمودند. همچنین مهدی‌یاوران کوچک با مادران خود روی یک بنر بزرگ نقاشی‌های زیبایی را با موضوع آزاد به یادگار گذاشتند.

گفتنی است که در پایان جشن اختتامیه، هدایایی به رسم یادبود به مهدی‌یاوران کوچک اهدا شد. همچنین بسته‌های فرهنگی حاوی کتاب، پازل، کلیپ تربیتی و گزارش تصویری از عملکرد مهد در این سال تحصیلی به مادران نوآموزان مهد قرآن و عترت نسل سلمان اهدا گردید.

لازم به ذکر است که مهد قرآن و عترت نسل سلمان با رویکرد تربیت دینی برای سومین سال متوالی از بین کودکان 3 تا 6 سال (دختر و پسر) برای سال تحصیلی 95 – 94 در سه شعبه‌ (خیرآباد، رحمت‌آباد و میبد) نوآموز می‌پذیرد.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 2 نظر / 38 بازدید

خسته نباشید ان شاالله به یاری خداوند موفق باشید

حرف تو

سلام، با تشکر از شما "جشن اختتامیه مهد قرآن و عترت نسل سلمان " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/42766 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: خدایا چگونه تو را شکر گویم بر این که مرا در این چنین زمانه اى به جهان آورده اى؟ زمانه قیام، عصر بیدارى یا علی