سخنان رهبر در مورد مهدویت

آیت الله خامنه ای تطبیق علائم ظهور از سوی مدعیان دروغین،
 غلط و انحرافی است
   
مقام معظم رهبری با اشاره به مدعیان دروغینی که در طول تاریخ برخی علائم ظهور را بر خود یا دیگران تطبیق می‌دادند، افزودند: همه این موارد غلط و انحرافی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت​الله خامنه​ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار جمعی از اساتید، کارشناسان، مؤلفان و فارغ التحصیلان تخصصی مهدویت، با اشاره به اهمیت بسیار بالای موضوع مهدویت به عنوان هدف حرکت و مجاهدت انبیاء در طول تاریخ، انتظار را بخش جدایی ناپذیر موضوع مهدویت دانستند و تأکید کردند: یکی از موارد مهم و ضروری در مقوله مهدویت، افزایش کارهای عالمانه، دقیق و متقن به دست اهل فن و متخصصان واقعی این موضوع و پرهیز از کارهای عامیانه، جاهلانه، غیرمعتبر و براساس تخیلات و توهمات است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنان خود، ابتدا به تبیین اهمیت موضوع مهدویت پرداختند و با تأکید بر اینکه مهدویت در شمار چند مسئله اصلی معارف عالیه دینی است، افزودند: هدف حرکت انبیاء و بعثت‌ها، پایه ریزی جهانی با چارچوب توحیدی و براساس عدالت و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود در انسان است و دوران ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نیز، دوران حاکمیت حقیقی توحید، معنویت، دین و عدل بر شئون مختلف زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها است.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر مهدویت نباشد، همه تلاش‌ها و مجاهدت انبیاء بی فایده و بی اثر خواهد بود.
منبع:مذهب نیوز

/ 3 نظر / 9 بازدید
ایران توانا

سلام ممنون که سر زدید. قالبتون خیلی بهتر شده ! راستی حالا که قالبتون رو عوض کردید پیوندهاتون کجا رفته ؟

روزگاران

سلام هم عهدان منتظر تو این دوره زمونه و با این ادعاها همین که شاخ در نمی آرم شانسمه. خود امام زمان هم از زمان ظهورش خبر نداره. و میگه برای ظهورم دعا کنید اونوقت یه عده احمق پیدا میشن و از احساسات مردم سو’ استفاده می کنن ........................... روزگاران به روز شد ............................. """ یاد باد آن روزگاران؛ یاد باد"""

بهروز

باسلام خدمت شما سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی درمورد تطبیق دادن نشانه های ظهور به افراد خاص ورد نمود ن چنین کاری جوابی صریح بود به کسانی که می گفتند رهبر انقلاب همان سید خراسانی است که درروایات آمده و علت دیگرهم اینکه ایشان درمقابل این گفته سکوت نمود ه است اللهم عجل لولیک الفرج