نشستی با طعم کتاب و کتابخوانی

مسئول کتابخانه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) پنج‌شنبه 15 مرداد ماه در جمع مهدی‌یاوران هیأت دانش‌آموزی مهدی فاطمه(عج) حضور یافت و به تبیین نقش مطالعه و لزوم آن در زندگی مهدی‌یاوران پرداخت.  

به نقل از خیرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) مسئول کتابخانه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در این نشست  در ابتدا به تبیین نقش و اهمیت مطالعه در زندگی مهدی‌یاوران پرداخت. وی ضمن تأکید بر لزوم مطالعه بیشتر اظهار داشت: سعی کنید در روز ساعتی را به مطالعه کتاب‌های مفید بگذرانید تا هم سطح علمیتان روزبه روز بالاتر رود و هم از لحظات عمرتان به خوبی استفاده کنید.

وحیدی‌فر در ادامه به معرفی چند کتاب مفید برای دانش‌آموزان پرداخت. و خاطرنشان کرد که برای تهیه این کتاب‌ها می‌توانید به کتابخانه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) مراجعه نمایید.

مسئول کتابخانه فرهنگسرای امام مهدی(عج) در ادامه مهدی‌یاوران را به چند گروه‌ تقسیم نمود و هرگروه کتابی را مطالعه نموده و سپس چکیده‌ای از آن را به سایرین ارائه دادند.

لازم به ذکر است که کتابخانه تخصصی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) با بیش از 3000 جلد کتاب مهدوی و 2500 جلد کتاب مذهبی تنها کتابخانه تخصصی مهدویت در استان یزد می‌باشد که در اختیار پژوهشگران و مهدی‌یاوران عزیر می‌باشد.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 39 بازدید