جلسه هم‌اندیشی مسئولین مهد قرآن و عترت نسل سلمان

همزمان با پایان سال تحصیلی، شنبه دوم خردادماه جلسه هم‌اندیشی مسئولین مهد قرآن و عترت نسل سلمان با حضور مدیر عامل فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) جهت ارزیابی عملکرد یکساله و بررسی مشکلات و مسائل مربوط به مهد قرآن و عترت نسل سلمان برگزار شد.


به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ با پایان یافتن سال تحصیلی و پس از برگزاری جشن اختتامیه مسئولین مهد قرآن و عترت نسل سلمان در نشستی گرد هم آمدند تا به بررسی عملکرد یک سال تحصیلی مهد بپردازند.
در این نشست که محمدعلی کریمی؛ مدیر عامل فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)، مدبری؛ مدیر و مربیان مهد حضور داشتند: کریمی در سخنانی با تأکید بر لزوم کار جهادی گفت: مربیان در ابتدا خود باید به خودسازی بپردازند تا بتوانند نسلی شایسته، انقلابی و مهدی‌یاور تربیت نمایند. وی افزود: وظیفه شما تربیت سرباز امام زمان(عج) می‌باشد.
مدیر عامل فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) خاطرنشان کرد: تابستان فرصت خوبی برای مربیان جهت آمادگی هرچه بیشتر در زمینه‌های آموزشی، تربیتی و ... است.
به گفته مسئول اجرایی مهد قرآن و عترت نسل سلمان، مربیان نیز در پایان این نشست به بیان انتقادات، پیشنهادات و ارائه نفطه‌نظرهای خود پرداختند.


روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 22 بازدید