مهدی‌یاوران خط ولایت، مهدی‌باورند

میرجلیلی در آغاز گفت: در جنگ تحمیلی مرزهای جنگی فکه، شلمچه، طلائیه و.... بود و امروزه رایانه و سایت‌های مختلف آن است. در گذشته زمانی که جنگ رخ می‌داد تقریباً دشمن خود را می‌شناختیم اما در حقیقت، در حال حاضر ما دشمن خود را نمی‌شناسیم.

این مبلّغ بین‌المللی خاطرنشان کرد: سلاح رزمندگان ما در حال حاضر در برابر دشمن، کلاشینکف نیست بلکه کلیپ، عکس و مواردی از این قبیل است. وی در ادامه به این کلام مقام معظم رهبری(مدظله) اشاره کرد که فرمودند: «رایانه‌ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماهاست ای جوانان! اگر بتوانید این‌ها را یاد بگیرید می‌توانید یک کلمه حرف حساب خودتان را به هزاران مستمع که شما اصلاً آن‌ها را نمی‌شناسید برسانید. این فرصت فوق‌العاده‌ای است مبادا این فرصت ضایع شود که اگر ضایع شود خدای متعال از من و شما در روز قیامت سوال خواهد کرد».

حجت‌الاسلام میرجلیلی در ادامه به طور اجمالی از تفکرات موجود در جهان که شامل دو نوع تفکر توحیدی و الحادی(غیرتوحیدی) می‌شود، سخن گفت. وی در پایان بحث خود را با بیان سخنی از آیت‌الله بهجت(ره) در مسیر عبودیت و بندگی به اتمام رساند. دقایقی از این جلسه نیز به پرسش و پاسخ به مخاطبان اختصاص  یافت.      

گفتنی است در حاشیه این جلسه، اتاق شهدای هیأت دانش‌آموزی مهدی فاطمه(س) نیز با حضور مسئول واحد دانش‌آموزی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) افتتاح گردید.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 23 بازدید