دلیل اصلی واقعه کربلا، بی بصیرتی مردم بود

به گزارش آینده روشن، حجت الاسلام والمسلمین امین صادقی در جمع پرسنل پایگاه نیروی هوایی سمنان گفت: یکی از دلایل اصلی واقعه کربلا و شهادت امام حسین(ع) به خاطر بی بصیرتی مردم آن زمان بود. 
وی تصریح کرد: تمام افرادی که با امام حسین(ع) ماندند و جنگیدند، انسان هایی با بصیرت بودند.
صادقی اظهار داشت: انسان باید در هر عصری بصیرت سیاسی و مذهبی داشته باشد و در این رابطه باید پیرو ولایت فقیه باشیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان با اشاره به دوران دفاع مقدس افزود: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده و با بصیرت و آگاهی پیرو ولایت فقیه زمان بودند و آنچه ولی زمان می فرمودند به گوش جان پیروی می کردند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان در بخش دیگیری از سخنان خود گفت: امنیت، آسایش و آرامش امروز جامعه در گرو اطاعت از ولایت فقیه است. 
وی پیشرفت و تعالی جامعه را در گرو پیروی از ولایت فقیه دانست و گفت: اطاعات نکردن از ولایت فقیه زندگی دنیا و آخرت افراد جامعه را به تباهی می‌کشاند.
صادقی عنوان کرد: پیروی از ولایت فقیه استمرار ولایت ائمه (ع) و قیام امام حسین(ع) در روز عاشوراست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان یادآور شد: هیئت های مذهبی به عنوان خادمان اهل بیت(ع) باید در برابر خداوند متعال تواضع کنند و همواره ولایت مدار باشند.
وی در بخش دیگری مهمترین نوع عزاداری را سینه زدن دانست و افزود: دشمن از سینه زدن شما می ترسد و می خواهد با وارد کردن آسیب های عزاداری، عاشورا را از ما بگیرد و این توطئه ای است که باید با هوشیاری با آن مقابله کنیم.
صادقی با بیان اینکه پیام عاشورا اصلاح جامعه است، گفت: از عاشورا درس های زیادی می توان آموخت که ایثار، گذشت، فداکاری، صبر و استقامت از مهترین درس های قیام عاشوراست.

/ 1 نظر / 4 بازدید
دلتنگ

با اجازه و با افتخار لینکتون کردم اللهم عجل لولیک الفرج[گل]