جامع ترین نرم افزار سیره حضرت ولی عصر (عج)

به گزارش آینده روشن، به نقل از شبستان، مهدویت، زندگینامه، ویژگی ها، غیبت صغری، غیبت کبری، شباهت، انتظار، ظهور، یاران و کتابخانه از بخش های نرم افزار سیره حضرت ولی عصر (عج) است. منجی از منظر شیعه، از دیدگاه علمای اهل سنت، در عهد عتیق، در عهد جدید، در یهود از موضوعات بخش مهدویت و ازدواج امام عسگری (ع)، چگونگی ولادت حضرت، خبر ولایت حضرت، شاهدین ولادت، بشارت پیامبر اکرم (ص) و پیشگویی ولادت حضرت از موضوعات بخش زندگینامه است.

در بخش ویژگی ها عناوینی چون بخشش حضرت، دانش حضرت، زهد حضرت، صبران حضرت، سخاوت آن حضرت، خصایص حضرت مطابق احادیث، سیمای حضرت و ویژگی های حضرت در روایات و در بخش غیبت صغری ویژگی های غیبت صغری، آغاز غیبت و داستان سرداب، نائب اول عثمان بن سعید ثمری و تاریخ غیبت به چشم می خورد.

بخش غیبت کبری شامل موضوعات سخنی در فوائد غیبت، فواید وجود امام در غیبت، حکمت و فلسفه غیبت، وظایف منتظران، ادامه وجود خارجی حضرت و بخش شباهت شامل شباهت به پیامبران مانند شباهت به ابراهیم، ادریس، ادم، اسحاق و اسماعیل الیاس و شباهت به ائمه شامل شباهت به امیرالمومنین (ع)، امام حسن، امام حسین و حضرت مهدی است.

انتظار و فایده آن انتظار سازنده، ارزش انتظار، انتظار فرج برترین عمل، وجود انتظار در بخش انتظار و بشارت پیامبران و ائمه، توقیت، صحیه آسمانی و خروج یمنی در بخش ظهور و باران امام زمان، تحلیلی درباره باران امام، اوتاد، پیروان ادیان الهی در بخش یاران و بیش از 50 جلد کتاب به صورت فارسی و عربی در زمینه سیره حضرت ولیعصر در بخش کتابخانه آمده است.

اماکن زیارتی، دعای فرج، ندبه، عهد و آل یس به صورت صوت، کرامات، مهدی در قرآن مهدی در روایات، مشاهدات، اقامتگاه، ازدواج، توسل، شهادت پدر، نام ها، مقالات، رجعت، پرسش ها، سخنان، اشعار، کتاب شناسی، مولودی (چندین ساعت مولودی تصویری از مداحان اهل بیت) تصاویر اماکن متبرکه، سخنرانی (10 جلسه سخنرانی تصویری استاد دانشمند) و سرگرمی به همراه جست وجو و چاپ در تمام متون از دیگر فصل های این نرم افزار است.

این نرم افزار از سوی شرکت میثاق نوین و به قیمت 670 هزار ریال منتشر شده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با نشانی اینترنتی www.misaghnovin.com مراجعه کنند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مجید

سلام وقتی همه مردم تشنه ظهور حضرت بشن که احساس کنند که بدون حضر ت ولی عصر می تونه همه نیازهای اونا رو چه مادی و معنوی تأمین کنه در این صورت توانسته ایم ارتقاء ظرفیت استضائه از وجود امام معصوم را در مردم ایجاد کنیم با مطلب استکبار و سرنوشت بعضی از خواص به روزم و منتظر نظرات خوبتون هستم