آرامش بهاری درسایه معرفت حضرت ربیع‌الأنام(عج)درامامزاده جعفر یزد

به گفته مسئول کانون مربیان مهدوی وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)، هدف از برپایی غرفه مهدویت و پرسش و پاسخ درباره امام زمان(عج)، ایجاد شناخت و معرفت‌بخشی هرچه بیشتر نسبت به ساحت نورانی امام زمان(عج)، ترسیم عصر ظهور و بیان نعمت‌های آن، تعمیق باور مردم نسبت به ظهور و زمینه‌سازی برای آن و همچنین اصلاح باورها نسبت به امام زمان(عج) و ظهور بهار واقعی عالمیان، بیان نعمت‌های زمان ظهور و آثار و فواید امام زمان(عج)، وظایف منتظران و سایر مسائل مهم در حوزه مهدویت می‌باشد.

مسئول کانون مربیان مهدوی  اظهار داشت: در این ایستگاه مهدی شناسی، بروشورهای پرسش و پاسخ مهدوی، سیمای آخرالزمان، آرامش بهاری و... در جهت معرفت‌بخشی هرچه بیشتر به بازدیدکنندگان ارائه می‌گردد. همچنین ارائه کتبی چون نگین آفرینش، درس‌های مهدویت، شوق دارالعباده و... و فروش لوازم التحریر با طرح‌های مذهبی نیز از دیگر خدماتی است که در این غرفه ارایه می‌گردد. وی افزود: این طرح با مشارکت صمیمانه 18 مربی مهدویت انجام می‌شود.

گفتنی است که برای دومین سال است که غرفه مهدویت و پرسش و پاسخ درباره امام زمان(عج) در طرح آرامش بهاری در آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) در جهت آشنایی هرچه بیشتر مسافرین و همشهریان عزیز با مباحث مهدویت برپا می‌گردد.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 1 نظر / 25 بازدید
قلم دانش آموز

همسایه قدیمی دلهای ما سلام ای عابر غریبه این کوچه ها سلام وقتی عبور می کنی بار چندم است من دیده ام تو را و نگفتم سلام شاید تویی همان که سر کوچه زودتر گفتی برای بار هزارم به ما سلام... اللهم عجل لولیک الفرج سلام عرض ادب به روزیم و منتظر حضور شما لطفا نظرتون رو در مورد سامانه جدید پیامکی قلم برامون بگید و در سامانه مهدوی ما عضو بشین [گل] شاد باشین به امید ظهور یا مهدی عج