یک اردوی معرفتی ـ آموزشی و تجدید عهد با امام عصر(عج)

اولین برنامه مهدیاوران در این اردو بازدید از نمایشگاه حریم تا حرم بود که به شناخت زتدگانی حضرت معصومه (س) اختصاص داشت. برنامه بعدی زیارت حرم مطهر و حرم‌شناسی با حضور یکی از خادمین حضرت معصومه(س) در صحن نجمه خاتون(س) بود. سخنرانی خانم ورونیکای تازه مسلمان شده بود که سال ۱۳۹۳ مهمان برنامه ماه عسل شده بود از دیگر برنامه‌های این سفر بود . وی از علل مسلمان شدن خود و کارهایی که در حال حاضر  انجام می‌دهد برای مهدی‌یاوران گفت.

در دومین روز این اردوی زیارتی ابتدا مهدی‌یاوران به زیارت شهدای مدفون در گلزار شهدای قم با روایتگری راوی محترم آقای شریف‌تبار رفتند. این برنامه با غبارروبی قبور مطهر هشت شهید مدافع حرم گلزار توسط مهدیاوران و قرائت نامه شهید مدافع حرم، شهید حججی به امام رضا(ع) ادامه یافت.

همچنین مراسم جشن و مولودی‌خوانی به مناسبت شب عید ولایت، عید غدیر در جمع مهدی‌یاوران برگزار شد. در مسجد مقدس جمکران نیز سخنرانی با موضوع «ارتباط غدیر ولایت با امامت امام زمان (عج)» انجام شد.

در پایان این سفر کوتاه طی مراسم باشکوهی مهدی‌یاوران با امام مهربان و دلسوزشان تجدید بیعت کرده و پای عهدنامه‌های که از پیش‌آماده شده امضا کردند و تصمیم گرفتند با ترک گناه گامی در تعجیل ظهور امامشان بردارند.

گفتنی است مهدی‌یاوران جوان دعای کمیل را در حرم مطهر حضرت معصومه(س) و ندبه‌های دلتنگی را در مسجد مقدس جمکران خواندند.

 روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 83 بازدید