فرزندان انقلاب در پی شناخت انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره)

در آغاز برنامه، تلاوت آیاتی چند از سوره مبارکه فجر زینت‌بخش مجلس شد، سپس میهمان محترم برنامه؛ سرهنگ شاه‌ولی با سخنرانی زیبا و دلنشین خود خاطرات روزهای شیرین انقلاب را برای مخاطبان نوجوان خود به تصویر کشید.

سرهنگ شاه‌ولی در ابتدا به این مسئله اشاره کرد که در روزهای پرتب و تاب سال‌های پیش از انقلاب دشمنان با آن همه امکانات نتوانستند امام خمینی(ره) را از میان ببرند و جریان انقلاب را متوقف کنند و این‌ها همه از لطف خداوند و از معجزات الهی بود.

سخنران جلسه سپس با بیان خاطراتی از دوران کودکی امام راحل(ره) زندگی پرفراز و نشیب ایشان را برای مهدی‌یاوران جوان ترسیم نمود.

شاه‌ولی در ادامه به بیان این موضوع پرداخت که دشمنان انقلاب به جهت الگوگیری دنیا از انقلاب ایران و به دلیل به خطرافتادن منافع خود ایران را خطرآفرین می‌دانستند و با تحمیل جنگ هشت ساله در جهت نابودی ما تلاش کردند. و یکی از افتخارات ما این است که تمام  تلخی‌ها و شیرینی‌های روزگار را به خود دیده‌ایم.

سرهنگ شاه‌ولی در پایان خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با آن همه عظمت، انسانی بسیار مهربان، بامحبت و یک دایره‌المعارف اخلاق بود. حمداًلله ما برای انقلابمان امام زمان(عج) و امام(ره) را داشتیم، هم‌اکنون نیز در زیر سایه ولایتِ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در جهت پاسداری از حفظ ارزش‌های انقلاب تلاش می‌کنیم.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 28 بازدید