هلال شیعی در نزدیکی ظهور

کریمی اضافه کرد: مردم کشورهای مهم اروپا مثل ایتالیا، فرانسه، آلمان و... دارند به سوی اسلام کشیده می‌شوند مثلاً تخمین زده‌اند طی چهل سال آینده حتی زودتر این کشورها مثل فرانسه نه تنها رئیس جمهور بلکه اکثریت مردمش مسلمان خواهند شد.

مدیر فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در راستای این موضوع مثال‌هایی را ذکر کرد. همچنین نقشه‌ای از مناطق حساس جهان و خاورمیانه ترسیم کرد و در این خصوص توضیحاتی داد. کریمی در ادامه اولین و مهمترین هدف امام زمان(عج) بعد از ظهور را رهایی قدس عنوان کرد.

کریمی سخنرانی خود را با بیان مطالبی درباره هلال شیعی و اقدامات آن در منطقه ادامه داد و گفت: الان هلال شیعی تقریباً اسرائیل را محاصره کرده، ما باید به مردمی که حتی با سنگ در برابر ارتش تمام‌مجهز توپ و تانک اسرائیل ایستاده‌اند سلاح برسانیم و از همه مهمتر اردن را تحت سیطره هلال شیعی قرار دهیم.

سخنران این نشست قدرت لشکر صاحب‌الزمان(عج) را یادآور شد و گفت: تمام بچه‌های حزب‌الله لبنان، لشکر فاطمیون سپاه ایران و... جزء لشکر صاحب‌الزمان(عج) هستند. وی افزود: الان ما تمام نقاط حساس اسرائیل را می‌دانیم فقط کافی‌ست کوچکترین غلطی کنند نابودشان می‌کنیم. این قدرت لشکر صاحب‌الزمان(عج) است.

وی در جمع‌بندی مباحث خود علائم ظهور را بیان کرد و گفت: علائم ظهور دو دسته‌اند: حتمی و ‌غیرحتمی؛ وی توضیحاتی هم پیرامون این علائم داد.

محمدعلی کریمی در پایان از اهمیت بحث مهدویت و تکالیف مهدی‌یاوران در عصر غیبت گفت. از جمله این وظایف عبارتند از: آشنایی با بحث مهدویت، کم کردن اشتباهات و خطاها،  انتقال این مطالب به جامعه.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 39 بازدید