نقش اسرائیل در ترور دانشمند اتمی ایران

صبح امروز، پروفسور مسعود علی‌محمدی، از استادان فیزیک نظری و هسته‌ای دانشگاه تهران، جلوی منزلش ترور شد.
به گزارش خبرنگار «تابناک»، این استاد باسابقه و متعهد کشورمان که نخستین دکترای فارغ التحصیل داخل ایران در این رشته از دانشگاه شریف بوده، پیش از ساعت 8 صبح امروز، به هنگام بیرون آمدن از منزلش در منطقه قیطریه تهران توسط یک بمب کنترل از راه دور که در یک موتورسیکلت در نزدیکی منزل وی، جاسازی شده بود، به شهادت رسید.

بنا بر این گزارش، هم‌‌اکنون نهادهای امنیتی، در حال بررسی موضوع، کشف زوایای دیگر و یافتن سرنخ‌های احتمالی در مورد عوامل این انفجار تروریستی هستند.گفتنی است، با توجه به نوع عملیات و همچنین تهدیدات پیشین سرویس‌های امنیتی و تروریستی وابسته به آمریکا و صهیونیست‌ها، احتمالا این ترور با جهت‌دهی این سرویس‌ها و به دست عوامل منافقین و یا عناصر وابسته به رژیم صهیونیستی انجام گرفته است.

برگرفته از سایت خبری تابناک

/ 2 نظر / 4 بازدید
koohyar

اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ با اين دل ماتم زده آواز چه سازم بشکسته ني ام بي لب دم ساز چه سازم اجرکم عندا...[گل] من شما رو لینک کردم اگر مایل بودین منو لینک کنید.

مجنون المهدی عج

سلام شرمنده ام که دیر به دیر سر میزنم! خیلی از الطاف شما ممنونم. در حال تدوین پایان نامه هستم. ان شا الله تا حدود 10 روز دیگه وبلاگمو آپ میکنم و حتما بهتون خبر میدم که بهم سر بزنید و منو از نظرات ارزشمندتون مطلع بفرمایید. التماس دعا یاحق