استقامت کلید پیروزی در جنگ نرم

مدیریت آستان مقدس امامزاده سید جعفر(ع) سپس به مقایسه جنگ تن به تن  و جنگ نرم پرداخت. وی اظهار داشت: در جنگ تن به تن بیشتر نیروهای نظامی درگیرند و در محیطی خاص به جنگ می‌پردازند اما در جنگ نرم همه افراد جامعه صدمه خواهند دید. سقف عملیات دشمن در نبرد تن به تن قابل شناسایی است اما در جنگ نرم همه افراد متوجه این نبرد خطیر نمی‌شوند. در جنگ تن به تن آرایش لباس نظامیان خاص است و نیروهای خودی و غیره کاملاً قابل تشخیص هستند، ولی در جنگ نرم دشمن از هر لباس و آرایشی برای پیشبرد اهداف خویش استفاده می‌کنند. افراد کشته شده در جنگ تن به تن به درجه پرفضیلت شهادت می‌رسند و این برای آنان آغاز سعادت است، اما شکست خورده‌های جنگ نرم مسیری از ضلالت به رویشان باز می‌شود. وی افزود: ما درگیر جنگ نرم هستیم اگر چشممان را باز نکنیم صدسال دیگر ایرانیان خواهند گفت: صد سال پیش به کشور ما هجوم فرهنگی آوردند و ایرانیان را به خاک و خون کشیدند.

رؤیت اظهار داشت: در اوج ابزارهای جنگ نرم رسانه و در اوج رسانه ماهواره و شبکه‌های اجتماعی قرار دارد. وی در پایان خاطرنشان کرد همان‌طور که رزمندگان میهن ما در 8 سال دفاع مقدس در برابر درد استقامت کردند و سرانجام طعم پیروزی را چشیدند ما نیز باید در برابر هوس و گناه استقامت کنیم و این استقامت همان کلید پیروزی در جنگ نرم است.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 1 نظر / 37 بازدید
حرف تو

سلام، با تشکر از شما "استقامت کلید پیروزی در جنگ نرم " با آدرس:http://www.harfeto.ir/?q=node/44411 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت حرف تو به شما: عشق یعنی قصة عباس و آب- در « طلاییه » غروب آفتاب-عشق یعنی چشم‌ها غرق سکوت- در درون سینه، اما انقلاب یا علی