کتاب ابصار (آئین پاک‌چشمی و دوری از گناهان چشم) منتشر شد

مسئول انتشارات سیمای خورشید وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) از چاپ کتاب «ابصار» (آئین پاک چشمی و دوری از گناهان چشم) خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ «ابصار» عنوان کتابی است که به همت عباسعلی سلطانی و محمد داود نصیری‌الحسینی تالیف گردیده و توسط انتشارات سیمای خورشید، وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) به چاپ رسیده است.

 عباسعلی سلطانی؛ مدیر روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر یزد و یکی از نویسندگان کتاب «ابصار» در این خصوص اظهار کرد: «ابصار» کتابی است که با مددگیری از آیات قرآن کریم، روایات معصومین(ع) و بحث‌های رواشناسی و علمی به یکی از مهم‌ترین اعضای بدن انسان؛ یعنی چشم پرداخته و آنچه این نعمت بزرگ وظیفه دارد را یادآوری نموده است. و سعی دارد کلیه گناهان و ثواب‌هایی که می‌توان با این دو عضو کوچک اما مهم انجام داد را به خوانندگان خود منتقل کند، تا اگر گرفتار گناهی از جانب چشمان خود هستند آن را ترک و اگر از ثوابی غافل‌اند آن را کسب نمایند.

گفتنی است در این اثر سعی شده علاوه بر نشان دادن راه و رسم پاک نگریستن، راهکارهایی نیز جهت ترک گناه چشم‌چرانی، مباحثی در خصوص حدّ و مرزهای بین محرم و نامحرم و داستان‌هایی بسیار زیبا از مقابله با نفس امّاره آورده شود، که امید است موجب تعالی مخاطبان خود گردد.

/ 2 نظر / 25 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]

حرف تو

سلام، با تشکر از شما " کتاب ابصار (آئین پاک‌چشمی و دوری از گناهان چشم) منتشر شد " با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/41766 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: امام خامنه ای: ما به کوری چشم سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و ارادهٔ راسخ دنبال خواهیم کرد و پیشرفت رشک‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم کشید. یا علی