چاپ کتاب«یکی یه دونه»

کتاب «یکی یه دونه» توسط انتشارات سیمای خورشید وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد به چاپ رسید.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ انتشارات سیمای خورشید با همکاری موسسه فرهنگی پژوهشی مبلغین راه آینده با هدف تامین محتوای مناسب و ایجاد انگیزه در جهت افزایش جمعیت و فرزندآوری اقدام به تهیه و تنظیم این اثر نموده است.

«یکی یه دونه» با رویکرد ارائه راهکاری جهت تسهیل در امر  تربیت کودک و پیشگیری از برخی آسیب‌های ناشی از انزوا و تک‌فرزندی تهیه و تنظیم شده است. این کتاب، داستان زندگی کودکی تنهاست که از بی‌همزبانی و تنهایی در خانه رنج می‌برد و پس از تولد خواهر کوچکش از تنهایی درمی آید و زندگی شادی پیدا می‌کند. 

گفتنی است این کتاب در قطع خشتی و به تیراژ 5000 نسخه به چاپ رسیده است.

 لازم به ذکر است کتاب «من خدا را دوست دارم»، چهار جورچین با طرح‌های بومی و ملی، تهیه بسته بچه‌های آسمان و.... از دیگر آثاری است که توسط موسسه فرهنگی پژوهشی مبلغین راه آینده در حوزه کودک تهیه و تنظیم گردیده است.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 1 نظر / 22 بازدید
حرف تو

سلام، با تشکر از شما " چاپ کتاب«یکی یه دونه» " با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/42302 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: امام حسين عليه السلام فرمود: رضايت خداوند در رضايت ما اهل بيت است، و ما بر بلاها صبر مى كنيم و خداوند هم به ما پاداش صابرين را خواهد داد. یا علی