کارکنان توزیع برق یزد در طرح اهداء خون آمیخته به عطر انتظارمشارکت کردند

جمعی از کارکنان توزیع نیروی برق استان یزد با حضور در پایگاه مرکزی سازمان انتقال خون ، افزون بر 9000 سی سی خون را به نیت سلامتی وتعجیل در فرج امام زمان (عج)اهداء کردند .به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به مناسبت سالروز میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) ، جمعی ازکارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با حضور در پایگاه انتقال خون به نیت سلامتی وتعجیل در فرج امام زمان (عج) خون خود را اهدا کردند.

حسین بلانیان، نماینده پایگاه بسیج شهیدبهشتی در سخنانی به خبرنگار ما گفت : در طرح اهدای خون آموخته به عطر انتظار ،   20 نفر از کارکنان شرکت،  هر کدام با اهداء 450 سی سی از خون خود ، شرایط را برای تامین خون مورد نیاز نیازمندان فراهم کردند.

 وی به سومین سال متوالی برای اهدا خون با نیت تعجیل در فرج اشاره داشت و گفت : اهدای خون؛ ریشه در آموزه های دینی و اعتقادی ما دارد که آثار و برکات آن در بازگشت سلامتی دیگران قابل مشاهده است.

بلانیان با ابراز خرسندی از فراگیر شدن این فرهنگ خداپسندانه، و ترویج فرهنگ اهداء خون به نیت سلامتی وتعجیل در فرج امام زمان(عج) متذکر شد: برنامه اهداء خون کارکنان این شرکت ، در سالروز میلاد امام عصر(عج)  وهمچنین امامت و ولایت این  امام همام به صورت یک فرهنگ نهادینه شده و دو بار در سال اجرا می شود.

/ 1 نظر / 22 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. [گل] ضمن تبريک ولادت با سعادت امام زمان(ع) خدمت شما؛[گل] اين پيام، کارت دعوتيست محضر شما عزيز. خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. مطمئنا «مطالب متنوع وبلاگ»، که پاسخگوي بسياري سوالات ذهني شماست، مطلوب شما قرار خواهد گرفت. @@ چرا گناهکاران ثروتمند هستند؟[گل] @@ چرا امام زمان(علیه‏ السلام) را «قائم» مى‌‌نامند؟[گل] @@ در «رجعت»؛ چه کسانی با ظهور امام عصر(عج) به دنیا باز می‌‌گردند؟[گل] [گل] منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم.[گل] موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]