یاد خدا؛ مهمترین گام برای رسیدن به موفقیت

استاد احمد آبایی: برای رسیدن به موفقیت و آینده‌ای روشن مهمترین گام، یاد خدا در تمامی لحظات زندگی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ استاد احمد آبایی؛ کارشناس مذهبی و تربیتی در جلسه‌ای با  محوریت عوامل موثر در موفقیت در زندگی در جمع اعضای هیأت دانش‌آموزی مهدی فاطمه(س) وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد ضمن اشاره به عوامل موثر در موفقیت از یاد خدا به عنوان مهمترین عامل رسیدن به موفقیت یاد نمود.

آبایی در ابتدا به این مسئله اشاره کرد که برای رسیدن به موفقیت و آینده‌ای روشن، مهمترین گام یاد خدا در تمامی لحظه‌های زندگی است. وی سپس عوامل موثر در موفقیت را یکی پس از دیگری برشمرد و گفت: اولین گام برای رسیدن به موفقیت فکر کردن به موفقیت است؛ یعنی انسان بتواند آینده‌ای سرشار از موفقیت را در ذهن خود مجسم کند و با تصویرسازی مثبت و منفی از آینده، مقصد زندگی خویش را مشخص نماید و برای رسیدن به هدف گام بردارد.

این کارشناس مذهبی سپس در ادامه خودباوری، هدفمندی، برنامه‌ریزی، مدیریت زمان، تلاش و کوشش، ارتباط با افراد موفق، شاد بودن، مشاوره گرفتن، ورزش کردن را از دیگر عوامل موفقیت معرفی کرد و به تبیین هرکدام از این عوامل پرداخت. وی این جسه را با آرزوی موفقیت برای مهدی‌یاوران نوجوان و جوان به اتمام رساند.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 2 نظر / 29 بازدید
حریم ریحانه

-سلام علیکم.. اگه امکان داره لطفا راه ارتباطی برای دعوت از این سخنران جناب آقای آبایی به ما بفرمایید تا بتوانیم برای سخنرانی در جمع خواهران پایگاه ما نیز دعوتشان کنیم.. منتظر پاسخ شما هستیم. با تشکر

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " یاد خدا؛ مهم‌ترین گام برای رسیدن به موفّقیت " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/40165 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. به مناسبت سی‌وششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سایت "حرف تو" مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی «من انقلابی ام» را برگزار می‌نماید. از شما برای شرکت در مسابقه دعوت به عمل می‌آید. یا علی