آغاز دوره مقدماتی طرح «تا انتها حضور» با موضوع دشمن‌شناسی

کریمی در ابتدا سخن خود را با معرفی یهود آغاز نمود و تصریح کرد: یهود یکی از مهمترین یاران شیاطین است که از زمان حضرت ابراهیم(ع) یعنی4800 سال پیش تاکنون بوده است. وی افزود: یهود دشمنیش را با حرف از جریانی که چه کسی در آخرالزمان حاکم می‌شود آغاز کرده و به مخالفت و آزار و اذیت مسیحیان پرداخته است.

مدیر عامل فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در ادامه اظهار داشت: پیش‌بینی‌های زیادی در کتاب تورات در خصوص امام زمان(عج) و ظهور ایشان آمده است و به همین دلیل به تحریف و عوض کردن کتاب تورات پرداخته‌اند. وی اضافه کرد:  شخصیتی مسیحی و یهودی‌کش بوده که بعد از ادعای اینکه روح عیسی(ع) در من حلول کرده است خود را رهبر مسیحیان دانسته و به تحریف کتاب انجیل پرداخته است. کریمی خاطرنشان کرد: مسیحیت آن‌جا بود که از موحدی دور شد و به کفر و شرک نزدیک گردید.

محمدعلی کریمی در پایان به مبحث دجال و معرفی آن پرداخت. وی بعد از معرفی و شناساندن افراد دجال به دانش‌آموزان افزود: دجال به معنی دشمن خدا و همان جنگ نرم است که افکار ما را از حق دور و دین و ایمان را کمرنگ می‌کند تا ظهور دیرتر اتفاق افتد و در آخر نیز به دست امام زمان(عج) نابود خواهد شد.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)

/ 0 نظر / 28 بازدید