چاپ اثر اینفوگرافی شب نیمه شعبان؛شب إحیا؛شب دعا برای امام زمان(عج)

فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد در آستانه نیمه شعبان؛ سالروز ولادت منجی عالم بشریت؛ حضرت مهدی موعود(عج) اینفوگرافی با موضوع شب نیمه شعبان؛ شب إحیا؛ شب دعا برای امام زمان(عج) را چاپ و منتشر نمود.

برای دریافت اینفوگرافی روی عکس بالا کلیک کنید.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) کریمی؛ مسئول ستاد إحیا نیمه شعبان یزد از تولید و چاپ اثر اینفوگرافی با موضوع شب نیمه شعبان؛ شب إحیا؛ شب دعا برای امام زمان(عج) خبر داد و افزود: هدف از چاپ و انتشار این اینفوگرافی بیان ضرورت إحیا و شب‌زنده‌داری در شب نیمه شعبان و ایجاد نهضت عمومی دعای مضطرانه برای تعجیل در فرج حضرت ولی‌عصر(عج) می‌باشد.

کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) اظهار داشت: کوشش کرده‌ایم در این اثر در حدّ توان  به تبیین اهمیت و ضرورت احیا و دعا برای تعجیل در فرج امام عصر(عج) در شب بافضیلت نیمه شعبان بپردازیم و دعا برای فرج امام زمان(عج) در این شب را عمومی سازیم. ایجاد اضطرار برای دعای فرج، برخی اعمال شب نیمه شعبان و... از مواردی است که در این اینفوگرافی آمده است.

مسئول ستاد إحیا نیمه شعبان یزد همچنین در پایان از برگزاری مسابقه‌ای از محتوای این اینفوگرافی در سطح کشور خبرداد.

شایان ذکر است که  این اثر، ششمین اینفوگرافی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) و سومین اینفوگرافی با موضوع اهمیت احیا نیمه شعبان می‌باشد که توسط این مجموعه فرهنگی به چاپ رسیده است.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 3 نظر / 76 بازدید
علی

سلام. دانلود نمیشه.

علی

سلام. سؤالات مسابقه کجاست؟

حرف تو

سلام، با تشکر از شما "چاپ اثر اینفوگرافی شب نیمه شعبان؛شب إحیا؛شب دعا برای امام زمان(عج" با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/42875 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: * دقت کن! حس می کنی؟ بوی گل! گل فروش از کوچه رد شد، کوچه بوی گل گرفت! اما ... شناختیش؟! یا علی