خبر برگرفته از سایت آینده روشن

همایش ملی نو اندیشی دینی برگزار می شود

همایش ملی نو اندیشی دینی به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی چهارم و پنجم اسفند ماه جاری در قم برگزار می شود.به گزارش آینده روشن، برنامه زمان بندی این همایش دو روزه که در مرکز همایش های بین المللی دفتر تبلیغات اسلامی استان قم برگزار می شود به این شرح است که در نخستین روز این برنامه حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها و حضرت آیت الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه های علمیه به ایراد سخنرانی علمی خواهند پرداخت. 
همچنین آخرین برنامه روز چهار شنبه چهارم اسفند ماه که روز اول این همایش هم هست، میزگرد علمی اجتهاد و نو اندیشی است که توسط حجج الاسلام و المسلمین علیدوست، اراکی و قاضی زاده برگزار می شود. 
در روز دوم این همایش که پنچ شنبه پنجم اسفند برگزار می شود دو پنل تخصصی توسط ارائه دهندگان مقالات و با گرایش مباحث مبنایی(مبانی، مفهوم شناسی و مفاهیم معرفتی) و مباحث تطبیقی(رویکردها، نواندیشان و مطالعات راهبردی و کاربردی) برگزار و پس از آن گزارش این پنل های اختصاصی توسط دبیران علمی پنل ها ارائه می شود. 
مراسم اختتامیه این همایش نیز روز پنجشنبه و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مبلغی رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود. 
منبع: آینده روشن

/ 5 نظر / 6 بازدید
رنگ خدایی...

سلام سلام آپم بدو بیا.... نظر یادت نره ها... جون عمه گلیت نظر خصوصی نده.... بگو با چه اسمی بلینکمت؟ منو با رنگ خدایی بلینک....

قائم المنتظر (عج)

با سلام و تبریک این ایام خجسته میلاد رسول الله و امام جعفر صادق (ع) مبارک موفق باشید....

ققنوس19

بسم الله الرحمن الرحیم ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم با سلام و احترام وعرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر رحمت ، محمد مصطفی (ص) و فرزند صالحشان، امام صادق (ع) وبلاگ پر بار و جالبی دارید مقاله ارزشمندتان مطالعه شد.خدا جزای خیر به شما بدهد و همه ما را از راهنمائی های کریمانه آن امام والا مقام بی نصیب نگذارد از کلبۀ فقیرانۀ ما هم دیدن کنید و در صورت تمایل برای تبادل لینک خبرم کنید.یا حق مددی

گلستان بیدار

سلام پارتی بازی در ادارات گلستان ؟!!! منتظرم بدو بیا نظر بده [ التماس دعا