دشمنان مهدویت به فکر نفوذ در دانشگاه ها هستند

حجت الاسلام والمسلمین محمد لاکانی در گفت وگو با آینده روشن گفت: مجالس روضه، از مهم ترین و استوارترین اجتماعات شیعیان به شمار می رود.
وی افزود: مجالس عزاداری وسیع که در سطح شهرها برگزار می شود کارکردهای فراوانی دارد. این فعال مهدوی کشور گفت: مجالس خصوصی و روضه های محلی که در ایام مختلف سال برگزار می شود، یکی از انواع عزاداری است که باید به این نوع مجالس نظارت بیشتری شود.
وی ادامه داد: این گونه مجالس به لحاظ فرم برگزاری آن دارای شرایط خاصی هستند و افراد بسیاری می توانند در این گونه مجالس خصوصی، فعالیت های تبلیغی انجام دهند.
لاکانی اظهار داشت: یکی از عواملی که دشمنان مهدویت و تشیع سعی می کنند در مجالس عزاداری دست به فعالیت های تبلیغی و منحرف کننده بزنند، به دلیل حضور حجم وسیعی از مردم است. وی گفت: تاثیرگذاری فرهنگی در این گونه مجالس به خصوص در مجالس روضه های زنانه، راحت تر صورت می گیرد و برخی از شیادان و دشمنان مهدویت از همین عامل برای سواستفاده های بعدی سود می برند.
مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) گیلان خاطرنشان کرد: متاسفانه وقتی شاهد یارگیری و عضوگیری این افراد شیاد از میان مذهبی های جامعه هستیم باید به این نکته پی ببریم که بخش مهمی از این نقصیه به دلیل کم کاری های ماست. وی عنوان کرد: سوءاستفاده از اعتقادات پاک مردم که هنوز به بصیرت تبدیل نشده از مهم ترین کارهایی است که معاندان با فرهنگ مهدویت دنبال می کنند.
لاکانی تصریح کرد: یکی از راه های تاثیرگذاری این افراد در میان عوام این است که اعتقادات خود را به شکل بسیار ظریفی ارایه می کنند که کمتر کسی به آنها ظن بد ببرد. وی گفت: این افراد معاند با مهدویت از حوزه عمومی به فکر نفوذ در میان دانشجویان و نسل جوان و فرهیخته کشور هستند.
لاکانی اظهار داشت: دشمنان مهدویت با هدف قراردادن انسان های مذهبی ولی کم بصیرت به نقشه های شوم خود جامه عمل بپوشانند.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سکینه

سلام وبلاگ خیلی خوب و مفیدی داری.برات آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم.اگر مانعی نیست شما را لینک می کنم و از شما هم خواهش لینک دارم... و من الله التوفیق