برپایی غرفه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در حاشیه نمایش فصل شیدایی

غرفه معرفی دستاورها و محصولات فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد در حاشیه نمایش بزرگ فصل شیدایی برپا شد.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ همزمان با برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی در یزد، نمایشگاه محصولات مجموعه‌های مذهبی و فرهنگی استان یزد نیز در حاشیه این نمایش مذهبی برپا شد. در این میان، فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) نیز همگام با سایر مؤسسات و نهادهای فرهنگی استان در این نمایشگاه شرکت نمود.

در غرفه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) دستاورها و محصولات این مجموعه از قبیل کتب منتشر شده توسط انتشارات سیمای خورشید در معرض دید عموم قرار گرفت. همچنین ثبت نام مهد قرآن و عترت نسل سلمان وابسته به این مجموعه و طرح دانش‌آموزی تا انتها حضور نیز در این غرفه انجام گرفت.

گفتنی است که فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) همچنین در این نمایشگاه غرفه‌ای را برای کودکان 3 تا 7 سال تدارک دیده بود که در آن با والدین خود به نقاشی با موضوع امام زمان(عج) می‌پرداختند. در پایان نیز کتاب «یکی یه دونه» اثر جدید انتشارات سیمای خورشید به کودکان مهدوی اهدا می‌گردید.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 1 نظر / 19 بازدید
حرف تو

سلام، با تشکر از شما "برپایی غرفه فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در حاشیه نمایش فصل شیدایی " با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/42325 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: بهترين رنگ ازنگاه قرآن:«صبغة اللَّه و من أحسن من اللَّه صبغة و نحن له عابدون»«رنگ خدايى (بپذيريد: رنگ ايمان و توحيد و اسلام) و چه رنگى از رنگ خدايى بهتر است؟ و ما تنها او را عبادت مى‏كنيم.» یا علی