برگرفته اخبار از سایت موعود

١-  افزایش دو برابری جمعیت مسلمانان آمریکا
مرکز تحقیقات دین و حیات پیو (pew) در گزارشی اعلام کرد: در سال ۲۰۱۰ در حدود ۲.۶ میلیون کودک و نوجوان مسلمان در آمریکا وجود داشت که تا سال ۲۰۳۰ به رقم بالای ۶ میلیون خواهد رسید.
به گزارش رسا به نقل از اسلام تایمز، در این تحقیق با در نظر گرفتن زاد و ولد، مرگ و میر و مهاجرت افراد، نتیجه گرفت شده است که در دو دهه آینده، نرخ سالانه رشد جمعیت مسلمانان ۱.۵ درصد و غیرمسلمانان ۰.۷ درصد خواهد بود.
در این گزارش آمده است تعداد مسلمانان نسبت به ۲۰ سال اخیر دو برابر شده است که این رشد جمعیت ادامه خواهد داشت.
در ادامه این گزارش آمده است پیش بینی می شود جمعیت مسلمانان در سراسر جهان ۳۵ درصد افزایش یابد یعنی از ۱.۶ میلیارد نفر به ۲.۲ میلیارد نفر در سال ۲۰۳۰ برسد.
براساس نتایج این تحقیق، ۶ نفر از هر ۱۰ مسلمان در سال ۲۰۳۰ ساکن منطقه آسیا و حوزه اقیانوس آرام خواهد بود و پاکستان پرجمعیت ترین کشور اسلامی خواهد شد.
لازم به ذکر است علی رغم تبلیغات منفی گسترده، جمعیت مسلمانان کشورهای اروپایی نیز رو به گسترش است و نرخ رشد جمعیت آنها دو رقمی شده است.
منبع: موعود
٢- تشکیل فرقه انحرافی "مکتب هو یا علی مدد"
به گزارش جوان آنلاین، به تازگی فرقه ای با نام « مکتب هو یا علی مدد» در یکی از استانهای شرقی کشور تشکیل شده است سرکرده این فرقه فردی با نام (ح) می باشد.
از جمله عقاید خرافی این فرقه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱- اختراع غسلی به نام غسل اسلام به این معنی که هر کس در این فرقه وارد شود و غسل مخصوص آنها را بکند مسلمان است غیر ایشان مسلم نیستند.
۲- باب عقل را تعطیل ودل را منشا فهم معرفی می کنند.
۳- مریدان را به علما وبزرگان بدبین واز رفتن در مساجد ویا حتی خواندن نماز پشت سر غیر ماذونین از طرف این فرقه بر حذر می دارند.
منبع: موعود
/ 3 نظر / 4 بازدید
پیرو راه زهرا

سلام وب عالی دارین به ما هم سری بزنید خوشحال میشیم[گل] منتظریم.

منتظر

سلام دوست عزیز ممنون که امدید و متشکر که نظر دادید ببخشید اگر دیر اومدم سفر بودم (مشهد) جات خالی بود با تبادل لینک موافقم

هم عهدان منتظر-3

سلام هم لینکی عزیز موفق باشید "اینجا ایران، صدای نبض زمان ماه بهمن فصل ایمان و نشانه های خیس یاس های انتطار، چشم به راه پرستوی وصال، تا آنگاه که بر دوششان آرام گیرد. گلزارها پیراسته شده اند و عطر شفابخش حقیقت درهر سوی جهان پراکنده می شود. ناگاه آهنگ هستی ساز شد و آزادی دم به دم جوشید و بوی دریا به پنجره ی دلها رسید. روح خدا آمد،..... "آپم الهم عجل لولیک الفرج یاحق[گل][گل][گل][گل][گل]