روزشمار دهه مهدویت جهت برپایی احیایی پرشور در شب نیمه شعبان

روزشمار دهه مهدویت برای برپایی هرچه پرشورتر احیای نیمه شعبان و دعا برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) توسط ستاد احیای نیمه شعبان یزد آغاز شد.

به نقل از خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ ستاد احیای نیمه شعبان وابسته به فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) با تهیه روزشمار دهه مهدویت در قالب پیامک و ارسال آن از پنجم ماه شعبان‌المعظم تا شب بافضیلت نیمه شعبان سعی در تبیین اهمیت این شب مبارک و احیا و شب‌زنده‌داری در آن دارد.

ستاد احیای نیمه شعبان پیامک‌هایی با محتوای بیان اهمیت و فضیلت  احیاء و شب‌زنده‌داری در نیمه شعبان در قالب روایات تهیه نموده است که با ارسال این پیامک‌ها به سامانه هیئات مذهبی، دانشگاه‌ها و برخی سازمان‌ها و نهادهای دولتی سعی در تبیین اهمیت این شب با عظمت و احیا و دعا برای امام زمان(عج) در آن دارد. هدف از این اقدام نیز درک هرچه بیشتر اهمیت این شب و احیا و دعای عمومی برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) می‌باشد.

روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد

/ 1 نظر / 33 بازدید
فاطمه

سلام . یکی از دوستان من گروه برای برزگرای ختم و اداعیه توی واتس اپ دارن . اگر اتباه نکنم این وبلاگ بچه های یزدی هست میخواستم بدونم ممکنه گروهی از خانمهایی که مایلند رو به لیست گروه اضافه کنیم ؟